ستاره‌ی سریال Vikings به سریال The Witcher پیوست

اخبار سریال ، اخبار فیلم ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۲:۳۰ ب.ظ

استیو وال (Steve Wall) بازی در اقتباس تلویزیونی جدید نتفلیکس، The Witcher، را تایید و اعلام کرد که نقش بوهولت را در این سریال بسیار مورد انتظار ایفا می‌کند. این بازیگر با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود این خبر را تایید کرد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

بوهولت قدیمی‌ترین عضو و رهبر Crinfrid Reavers است، گروهی از سربازان مزدور که به خدمت شاه نیدامیر درآمده‌اند تا در شکار Myrgtabrakke، اژدهای مشکل‌ساز خارج از برفیلد، سهیم باشند.

بوهولت جدا از حضور کوتاه در اولین اقتباس تلویزیونی The Hexer، در بازی اورجینال Witcher دیده شد اما در طول ساخت متوقف شد.

با اینحال در The Witcher 2، رقیبان او، Kennet و Desbrut ظاهر شدند و داستان غم‌انگیزی از اتفاقی که بعد از شکار اژدها برای رهبرشان افتاد، گفتند. طبق گفته دوستان او، بوهولت بعد از ضربه‌ای که در مبارزه به سرش وارد شد، حافظه‌اش را از دست داده و فقط به درد جنگیدن می‌خورد نه چیز دیگری. در The Witcher 3 پیدایش نشد اما فقط در یک نقطه به او اشاره شد.

کسی نمی‌داند اهمیت نقش او در سریال جدید نتفلیکس چقدر است اما تصور می‌شود سریال به نقش او در کتاب وفادار باشد.

استیو وال بازیگر نقش چت بیکر در سریال Vikings بود.

سریال Witcher با هشت قسمت اواخر امسال روی آنتن شبکه نتفلیکس می‌رود. تاریخ دقیق سریال اعلام نشده اما با انتشار اولین تریلر سریال همه چیز مشخص می‌گردد. سریال همچنان در حال فیلم‌برداری است و اطلاعات بیشتری پیرامون تاریخ پخش تریلر سریال در دست نیست.

منبع: کامیک‌بوک

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید