تهیه‌کننده The Meg اطلاعات جدیدی از دنباله فیلم منتشر کرد

اخبار سینما و تلویزیون ۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰ ب.ظ

برخلاف نمرات پایین فیلم، The Meg، با ۵۰۰ میلیون دلار فروش جهانی به موفقیت عظیمی در باکس‌آفیس دست یافت. این فیلم بازیگرانی همچون جیسون استاتهام (Jason Statham)، روبی رز (Ruby Rose) در اختیار دارد. طبق گفته‌ی تهیه‌کننده کار، لورنزو دی بوناونتورا (Lorenzo di Bonaventura)، فیلم دوم در دست ساخت است، اگرچه بنظر نمی‌رسد به این زودی‌ها آماده شود. لورنزو خبر ساخت فیلم دوم را در حالی داد که می‌داند مخاطبین به دنبال چیزی هستند که خیلی جدی نیست و به فیلم‌نامه‌ای احتیاج است که خوب بفروشد. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

دی بوناونتورا در طول مصاحبه درباره اقتباس جدید Pet Sematary گفت:

داریم روی فیلم‌نامه کار می‌کنیم. تا وقتی فیلم‌نامه خوبی نداشته باشی، هیچی نمی‌دونی. ممنونم از مخاطبین که فهمیدند ما دنبال سرگرمی هستیم و خیلی همه چیز را جدی نمی‌گیریم.

البته تنها شوخ‌طبعی فیلم بازی جیسون استاتهام در فیلم نامناسب برای زیر ۱۳ سال است که نسخه خشن و ترسناکی است.

این دنباله شاید به سختی فروش رود چون بازیگران فیلم به شدت درگیر هستند. روبی رز در حال بازی در پایلوت Batwoman است.

فیلم The Meg داستان تیمی از محققان زیر دریا است که سعی دارند به اعماق اقیانوس‌ها دست یابند. کوسه بزرگ و غول‌پیکری آن‌ها را از اعماق دریا تا بخش‌هایی از اقیانوس دنبال می‌کند و خیلی‌ها خوراک او می‌شوند. استاتهام نقش یک غریق نجات را در این فیلم بازی کرد که دوستش خوراک این کوسه شده بود و از او کمک خواسته شده بود.

منبع: کامیک‌بوک

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • White Beard گفت:

    واقعاً که فیلم بسیار بی محتوایی بود و لیاقت همون نمره ۵٫۷ IMDb رو داره. فروش بسیار زیادش هم، برای اینه که جیسون استاتهام در آن بازی میکنه. اصلاً در برخی از مواقع، یه سری سوتی در فیلم دیده میشد که واقعاً انسان را از ادامۀ فیلم باز میداشت؛ مثل همونم موقعی که جیسون استاتهام، برای نجات دختری که قرار بود سم را به کوسه تزریق کند، خود را به سرعت به آب انداخت و بدون هیچگونه عینک غواصیی، در آب میدید و موفق نیز شد :| . به نظر من، ادامۀ این فیلم، کاری بسیار بسیار اشتباه است و مثل این است که مجروب را جارب کنیم.