قسمت سوم فصل آخر گات دومین قسمت پربیننده تاریخ سریال شد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

یکشنبه شب جدیدترین قسمت فصل آخر سریال محبوب Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، بزرگترین قسمت سریال‌های تاریخ شد که طولانی‌ترین صحنه جنگ را در تاریخ فیلم و سریال نشان داد. گرچه این بزرگی به این قسمت ختم نخواهد شد. قسمت The Long Night این قسمت را دومین قسمت با بیشترین بیننده در تاریخ سریال کرده است. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

این سریال ۱۲.۰۲ میلیون بیننده داشته که جنگ وینترفل را تماشا کرده‌اند. این امتیاز آنقدر هست که این قسمت را در صدر قرار دهد تا نزدیک به قسمت The Dragon and the Wolf با ۱۲.۰۷ میلیون در سال ۲۰۱۷ بیننده شود.

چیزی که درباره این شاخص‌ها جالب است رشد قابل توجه این ارقام است. قسمت اول فصل هشت این سریال نیز بیشترین بیننده تاریخ HBO را داشته، جایی که ۱۷ میلیون نفر این قسمت را تماشا کرده بودند.

با به پایان رسیدن نبرد وینترفل، باید دید هفته دیگر عملکرد سریال چه خواهد بود و مطمئنا بزرگترین قسمت سریال جز قسمت آخر خواهد بود. اما با باقی ماندن دو هفته تا قسمت آخر، این ارقام شاید تغییر کنند.

منبع: کامیک بوک

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette