اولین تریلر Sonic the Hedgehog منتشر شد

10 اردیبهشت 1398 - 23:30

پارامونت تریلر فیلم لایو-اکشن Sonic the Hedgehog را منتشر کرده است. این فیلم مانند Pokémon برگرفته از فرنچایز بازی ویدئویی سال ۱۹۹۰ به همین نام است که طی دهه‌های متوالی دستخوش فراز و نشیب‌های فراوانی شده است. حالا زمان آن فرا رسیده تا نوستالژی دهه ۹۰ روز به روز پیشرفت کند و تبدیل به لایو-اکشن شود. Pokémon امسال در ماه مه اکران می‌شود، درحالیکه Sonic the Hedgehog در ماه نوامبر روی پرده نقره‌ای می‌رود. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

جف فولر (Jeff Fowler) کارگردان و تیم میلر (Tim Miller) تولیدکننده آن هستند. این فیلم اولین ماجراجویی بزرگ سونیک در دنیای واقعی است. بن اسکوارتز (Ben Schwartz) صدا پیشه شخصیت CGI و جیمز مارسدن (James Marsden) بازیگر نقش انسان فیلم، تام واچووسکی، است. در تیم مقابل، جیم کری (Jim Carrey) دانشمند دیوانه فیلم، دکتر ایو روبوتنیک، است که سبیل و سر کچل دارد.

حالا پارامونت تریلر رسمی فیلم را منتشر کرده است. تبلیغات فیلم تاکنون به کامیک‌کان ختم شده است. همانند تریلر کامیک‌کان، این تریلر دکتر روبوتنیک و سونیک را نشان می‌دهد. خیلی جای تعجب ندارد چون جیم کری به اندازه قبل گیشه پرکن نیست ولی هنوز اعتبار خود را دارد. گفته شده این بازیگر کمتر به الهام گرفتن از نسخه‌های قبلی روبوتنیک علاقه دارد و بیشتر روی کار خودش متمرکز است.

این تریلر یادآور فیلم‌های لایو-اکشن مانند Yogi Bear و The Smurfs است، همانطور که سونیک وارد دنیا انسانی می‌شود.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها:

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.