جرد لتو از نحوه بازخلق خنده‌های جوکر می‌گوید

۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰

تنها یک هفته با اکران فیلم Suicide Squad «جوخه انتحاری» و پیدا کردن جواب تمامی سوال هایمان راجع به این فیلم فاصله داریم. احتمالاً اکثر آن سوالات مربوط به شخصیت جوکر خواهند بود! ما نمیدانیم که او چگونه در این داستان نقش آفرینی خواهد کرد و تقریباً هیچ چیزی راجع به این جوکر نمیدانیم. جرد لتو (Jared Leto) وظیفه ای که هیچ کس نمیتواند به آن حسادت کند (!) یعنی بازگرداندن جوکر به پرده ی بزرگ سینما را بر عهده داشت و او تمام تلاش خود را برای این کار کرده است. ما داستان هایی از اینکه جرد لتو هدایای عجیبی برای همکاران بازیگر خود فرستاده شنیده‌ایم اما بی‌شک هیچ کدام تعجب برانگیزتر از اعمال وی برای اجرای خنده‌ی جوکر نبوده‌اند!

جرد لتو در یک برنامه ی تلویزیونی ایالات متحده حاضر شد تا راجع به فیلم صحبت و آن را تبلیغ کند. وی قرار بود در مورد چگونگی به زندگی بازگرداندن شرور معروف دنیای DC صحبت کند. لتو برای رسیدن به جنون خاص شخصیت جوکر بسیار در اعماق شخصیت خود فرورفته به صورتی که در عین انجام این اعمال او خود را یک کارآگاه توصیف میکند. یکی از اجزا اصلی جنون جوکری خنده اوست. وی داستان خود را این گونه نقل می‌کند:

بسیار تمرین کردم. یادم می آید که در خیابان های نیویورک و تورنتو که محل فیلمبرداری بود پرسه میزدم و ناگهان خنده ی بسیار بلندی میکردم تا واکنش مردم را ببینم. هر دفعه که سعی میکردم این خنده ی خاص را از خود بروز بدهم حس می‌کردم که این همان خنده است! این همان خنده‌ای است که مردم با شنیدنش برمیگردند و میگویند:«این یارو چشه؟!»

تصور می‌کردم که هرچقدر این خنده عجیب‌تر باشد، افراد بیشتری به من خیره می‌شوند و این کاری است که فقط از عهده ی من بر می‌آید.

درک اینکه جرد لتو چندبار این خنده به اصطلاح خودش، عجیب، را انجام داده تا مردم در حد قابل‌توجهی ناخشنود شوند بسیار سخت است. آیا این خنده به حدی دیوانه‌وار بوده که شهروندان پلیس را خبر کنند؟!

این آخرین موضوعیست که نشان می‌دهد جرد لتو برای بازی کردن این نقش چقدر کارهای دیوانه‌وار انجام داده است. او به بینندگان این برنامه گفت که حتی پس از پایان فیلمبرداری او احساس این را داشته که جوکر هنوز درون او است. لتو در تمام طول فیلمبرداری از نقش خود خارج نشد و انقدر شگفت انگیز این کار را انجام میداد که تمام گروه دست از کار کشیده و به تماشای او می‌نشستند. ویل اسمیت (Will Smith) بازیگر دیگر جوخه انتحار گفت که حتی پس از ۶ ماه فیلمبرداری هم نتوانسته جرد لتو واقعی را ببیند. و حتی نمی‌خواهیم در مورد آن هدیه‌هایی که به عوامل ساخت فیلم ارسال کرده صحبت کنیم! مهم نیست که مردم چه راجع به جوکر بگویند، مهم این است که وقتی فیلم به اکران در آید نمی‌شود جرد لتو را متهم به کم کاری کرد.

Suicide Squad در آخر هفته ی آینده به روی پرده‌های بزرگ سینما می‌رود.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette