طرفداران Game of Thrones خواستار اسپین‌آفی برای آریا استارک هستند

اخبار بازیگران ، اخبار سریال ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ

طرفداران سریال Game of Thrones «بازی تاج و تخت» امیدوارند اسپین‌آفی برای آریا استارک با بازی میسی ویلیامز (Maisie Williams) ساخته شود. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

در ماه آوریل، وقتی از ویلیامز و سوفی ترنر (Sophie Turner) بازیگر نقش سانسا استارک این سوال پرسیده شد، آن‌ها گفتند اگر سریال اسپین‌آفی برای خواهران استارک ساخته شود با کمال میل در آن حضور خواهند داشت:

فقط در صورتی در یک سریال اسپین‌آف Game of Thrones بازی می‌کنیم که هردوی ما در آن حضور داشته باشیم.

ویلیامز در ادامه گفت:

مردم دوست ندارند سریال تمام شود. مهم نیست سریال چطور تمام شود، مردم دوست ندارند این اتفاق بیفتد. پس پایان سریال قرار نیست بدون مشکل باشد، چون کلا هیچ پایانی بدون مشکل نیست. به نظرم روش پایان دادن به سریال درست است. و به نظرم زمان آن فرا رسیده است.

این بخش از خبر تا حدودی محتوای قسمت پایانی Game of Thrones را لو می‌دهد.

داستان آریا پایانی باز دارد: او راهی غرب وستروس می‌شود، به سمت جایی که تمام نقشه‌ها متوقف می‌شوند. چه ویلیامز برای سریال اسپین‌آف مختص خودش انتخاب شود یا خیر، این بازیگر آماده است تا ماجراجویی‌هایی جدیدی را آغاز کند که شامل اسپین‌آف فرنچایز X-Men «مردان ایکس» یعنی The New Mutants «جهش‌یافته‌های جدید» و فیلم مهیج کامیک‌بوکی The Owners «صاحبان» می‌شود.

ویلیامز در این باره گفته است:

من نگران اتفاقاتی هستم که قرار است در آینده رخ بدهند و فقط می‌خواهم خودم را به عنوان یک بازیگر به همه اثبات کنم. همیشه فرصتی پیش نمی‌آید تا با یک شخصیت همه کاری کرد، اما اگر این شرایط برایم مهیا باشد آن را انجام می‌دهم.

شبکه HBO از قبل سریال پیش‌درآمدی برای Game of Thrones در دست ساخت دارد. ساخت یک سریال اسپین‌آف به رهبری برایان کاگمن (Bryan Cogman) نویسنده‌ی Game of Thrones ماه گذشته کنسل شد.

منبع: Comicbook

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید