پوستر شخصیت‌های جدیدی از فیلم Spider-Man: Far From Home منتشر شدند

اگرچه به نظر می‌آمد فاز سوم دنیای سینمایی مارول ماه گذشته با فیلم Avengers: Endgame «انتقام‌جویان: آخر بازی» به پایان رسیده است، اما این فیلم Spider-Man: Far From Home «مرد عنکبوتی: دور از خانه» است که فاز سوم این فرنچایز سینمایی را به اتمام می‌رساند. در ادامه خبر با سینماگیمفا همراه باشید.

هشدار اسپویل: محتوای این مطلب داستان فیلم Avengers: Endgame را لو می‌دهد.

پیتر پارکر با بازی تام هالند (Tom Holland) به عنوان مرد عنکبوتی تمام تلاشش را می‌کند تا در دنیایی بدون تونی استارک، استادی که همه‌چیز را به او یاد داد زندگی کند. ماجراجویی پیتر، او و دوستانش را برای اردویی تابستانی به اروپا می‌برد، جایی که با مشکلات بیشتر و یک قهرمان جدید به نام میستریو روبرو می‌شود.

تا اکران فیلم جدید Spider-Man زمان زیادی باقی نمانده، و سونی برای هیجان‌زده کردن طرفداران پوسترهای جدیدی از این فیلم منتشر کرده است. چهارتا از این پوسترها مختص به چهار شخصیت اصلی فیلم هستند. مرد عنکبوتی، میستریو، نیک فیوری و ام.جی. هرکدام پوستر مخصوص خود را دارند. سونی علاوه بر این دو پوستر با حضور شخصیت‌های مرد عنکبوتی، نیک فیوری و میستریو در کنار هم منتشر کرده است. روابط متقابل بین آن‌ها در فیلم جالب خواهد بود، جایی که نیک فیوری میستریو را به عنوان یک دوست به پیتر معرفی می‌کند، اما سابقه‌ی میستریو در کامیک‌ها باعث شده طرفداران نسبت به انگیزه‌های او شک و تردیدهایی داشته باشند.

فیلم Spider-Man: Far From Home به کارگردانی جان واتس (Jon Watts) و نویسندگی کریس مک‌کنا (Chris McKenna) و اریک سامرز (Erik Sommers) در تاریخ ۲ ژوئیه (۱۱ تیر) اکران خواهد شد.

منبع: Comicbook

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید