پیوستن جان کلیز و سینا گیلوری به فیلم Clifford, the Big Red Dog

جان کلیز (John Cleese)، سینا گیلوری (Sienna Guillory)، و ایزاک وانگ (Izaac Wang) به فیلم اقتباسی Clifford, the Big Red Dog (سگ گنده قرمز)، محصول کمپانی Paramount، ملحق می‌شوند. در ادامه خبر با سینما گیمفا همراه باشید.

این پروژه که فیلم‌برداری اش ماه آینده در نیویورک کلید می‌خورد را والت بکر (Walt Becker) کارگردانی می‌کند، و لول لاچز (Lole Lucchese) از طرف کمپانی Scholastic Entertainment و جوردن کرنر (Jordan Kerner) نیز تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارند.

سری کتاب‌های کلیفورد، نوشته نورمن بریدول (Norman Bridwell)، به روایت بدبیاری‌های کلیفورد: یک سگ قرمز غول‌پیکر، و صاحبش: دختری به نام امیلی الیزابت، می پردازد.

در فیلم می‌بینیم که امیلی (با بازی داربی کمپ (Darby Camp)) همان‌طور که در تلاش است تا خود را با خانه و مدرسه تطبیق دهد، توله سگ قرمز کوچکی را پیدا می‌کند که از قضا بهترین دوست او می‌شود. وقتی کلیفورد به طرزی جادویی دستخوش جهش و شتابی در رشد خود می‌شود، و به یک سگ غول پیکر تبدیل می‌شود، و توجه یک کمپانی ژنتیک را به خود جلب می‌کند؛ امیلی و عمویش، کیسی (با بازی جک وایتهال (Jack Whitehall))، مجبور می‌شوند همان‌طور که در حال فرار از این سر نیویورک به آن سر نیویورک هستند، با نیروهای حرص و طمع نیز مبارزه کنند.

فیلم‌نامه را تیمی از نویسندگان از قبیل جی چریک (Jay Scherick)، دیوید ران (David Ronn)، آنی مامولو (Annie Mumolo)، و استان چروین (Stan Chervin) نوشته‌اند.

کلیز از هنرپیشگان کارکشته انگیسی و از جمله بازیگران گروه کمدی معروف Monty Python است.

گیلوری که در سریال Resident Evil (شیطان مقیم) بازی کرده است، اخیراً هم در Remember Me (مرا به یادآور) که تولیدش به تازگی اتمام یافته است، در کنار بروس درن (Bruce Dern) به ایفای نقش پرداخته است. در حال حاضر نیز می‌توانیم شاهد نقش‌آفرینی اش در مقابل دنیس کوآید (Dennis Quaid) در سریال Fortitude (شکیبایی)، محصول استودیوی آمازون، نیز باشیم.

نقش‌آفرینی وانگ را نیز می‌توانیم در کمدی جدید Good Boys (پسرهای خوب)، به تهیه‌کنندگی ست روگن (Seth Rogen) و ایوان گلدبرگ (Evan Goldberg) و محصول کمپانی Universal، شاهد باشیم.

منبع: Hollywood Reporter

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید