تصاویر جدیدی از فیلم Rogue One منتشر شد

این سپتامبر ماه بزرگی برای طرفداران دنیای Star Wars بود. انیمیشن Star Wars: Rebels «جنگ‌های ستاره‌ای: شورشی‌ها» هفته قبل با فصل سوم خود بازگشت و با بازخورد مثبت هواداران و منتقدان رو‌به‌رو شد. همچنین هم‌اکنون Rogue One: A Star Wars Story «گروه سرکش یک: داستانی از دنیای استاروارز» در مرکز توجه رسانه‌های سینما قرار دارد. در روز Force Friday (جمعه نیرو!) محصولات فرعی جدید دیزنی برای این فیلم منتشر شدند و حال که این محصولات برای خرید مردم در دسترس است، تصاویر جدیدی از خود شخصیت‌های فیلم منتشر می‌شود.

طرفداران همین الان هم در حال جشن گرفتن عرضه Rogue One هستند و اکشن‌فیگورها و محصولات مربوط به فیلم را با سرعت در فروشگاه‌های محلی خریداری می‌کنند. این تصاویر جدید منتشر شده مربوط به کارت‌ها و برندهای Rogue One هستند که شخصیت‌های فیلم از جمله جین ارسو و دارث ویدر را به تصویر می‌کشند. این تصاویر چیز جدیدی در مورد فیلم به ما نمی‌گویند اما باز هم ارزش تماشا کردن دارند. از همان روزهای اول خود، استاروارز در زمینه جلوه‌ها و هنر بصری‌اش کم‌نظیر و بی‌رقیب بوده است و تصاویر هنری جدید هم از این قاعده مستثنی نیستند.

topps-star-wars-rogue-one-bistan-k-2so-and-pao

topps-star-wars-rogue-one-jyn-erso

topps-star-wars-rogue-one-darth-vader

topps-star-wars-rogue-one-jyn-erso-silhouette

topps-star-wars-rogue-one-k-2so-cassian-andor-and-jyn-erso

topps-star-wars-rogue-one-rebel-alliance-team

فیلم Rogue One داستان گروهی از شورشی‌ها را به تصویر می‌کشد که مسئولند نقشه‌های اسلحه مرگبار جدید امپراتوری یعنی ستاره مرگ (Death Star) را پیدا کنند و به پایگاه شورشی‌ها برسانند. این فیلم در واقع پیش‌درآمدی بر اولین اثر این فرنچایز با نام A New Hope است. فلیسیتی جونز به عنوان شخصیت جدید دنیای استاروارز با گروهی جدید از بازیگران و بعضی چهره‌های آشنا (چون سناتور اورگانا و دارث ویدر) خود را برای خلق یک داستان علمی-تخیلی دیگر در دنیای استاروارز آماده می‌کنند.

همان‌طور که قبلا گفتیم Rogue One اولین فیلم فرعی دنیای استاروارز است که در ۱۶ دسامبر برروی پرده نقره‌ای سینماها می‌رود. چندی قبل فلیسیتی جونز در مصاحبه‌اش اعلام کرد که مخاطبان عاشق شخصیت‌های این فیلم خواهند شد! در دیگر خبرها دیزنی اعلام کرد که تا چه زمانی قصد ادامه دادن فیلم‌های استاروارز را دارد و همچنین آخرین تصویر منتشر شده از شخصیت ارسو را دیدیم که در آن بسیار جدی به نظر می‌رسید. برای مشاهده پرونده کامل مقالات سینماگیمفا از این فیلم و فیلم‌های آینده دنیای استاروارز به اینجا مراجعه کنید.

همچنین با مقاله هرآنچه از Rogue One و فیلم‌های آینده دنیای استاروارز می‌دانیم با ما همراه باشید.

منبع: Screenrant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید