مصاحبه ویدئویی: جان فاورو و صداپیشگان The Lion King از این فیلم می‌گویند

14 July 2019 - 09:30

دیزنی ویدئو جدیدی از پشت صحنه و مصاحبه با عوامل فیلم لایو اکشن The Lion King (شیر شاه) منتشر کرده که صداپیشگان این فیلم درباره داستان کلاسیک آن بحث و گفتگو می‌کنند. شما خوانندگان عزیز سینما فارس می‌توانید این ویدئو را در انتهای خبر مشاهده کنید.

شیرها در فیلم شیرشاه حاکمان بی‌چون و چرای آفریقا هستند. دونالد گلاور (Donald Glover) در نقش شاه سیمبا، بیانسه در نقش نالا، و جیمز ارل جونز (James Earl Jones) در نقش موفاسا، مجددا به فیلم بازگشته‌اند.

چیوتل ایجوفور (Chiwetel Ejiofor) در نقش اسکار و آلفر وودارد (Alfre Woodard) در نقش سارابی در این فیلم حضور دارند. جی‌دی مک‌کراری (JD McCrary) سیمبا جوان است، بچه شیری که برای شاه شدن عجله دارد و شاهادی رایت جوزف (Shahadi Wright Joseph) نالای جوان را احیا می‌کند. هر پادشاهی دو مشاور دارد. جان کنی (John Kani) مشاور رافیکی و جان الیور (John Oliver) زازو را بازی می‌کند. وقتی سیمبا تبعید می‌شود، و به دو دوست جدیدش، سث روگان و پوبا تکیه می‌کند و بیلی ایچنر (Billy Eichner) در نقش تیمون به این فیلم پیوسته است.

با اینکه بیشتر حیوانات در پادشاهی به شاه احترام می‌گذارند، کفتارها نقشه‌هایی در سر دارند. فلورنس کاسومبا (Florence Kasumba) صداپیشه شنزی، اریک آندره (Eric André) صداپیشه عزیزی و کیگان-مایکل کی (Keegan-Michael Key) صداپیشه کاماری است.

فیلم شیرشاه به کارگردانی جون فارو (Jon Favreau) در تاریخ ۱۹ ژوئیه (۲۸ تیر) اکران می‌شود.

منبع: ComingSoon

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.