خبرهای جدیدی از مجموعه‌ی What If مارول

۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

Marvel Studios در پنل خود در کامیک کان تایید کرد که مجموعه‌ی انیمیشن تلویزیونی What If…? برای سرویس Disney+ که از روی مجموعه کامیک‌های محبوبی به همین نام اقتباس می‌شود، ساخته خواهد شد. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

مارول در طی همین پنل مشخص کرد که جفری رایت (Jeffrey Wright)،‌ بازیگر Casino Royale و Basquiat، به عنوان صدا پیشه‌ی شخصیت The Watcher در این مجموعه حضور خواهد داشت و دیگر بازیگران دنیای سینمایی مارول هم برای صداگذاری شخصیت‌هایشان در این مجموعه که در تابستان ۲۰۲۱ منتشر می‌شود، باز خواهند گشت.

What If مجموعه‌ی انیمیشنی راجع به اتفاقات کلیدی دنیای سینمایی مارول است؛ اینکه اگر به جای اتفاقاتی که در فیلم‌ها مشاهده کردیم و رخ دادند اتفاقات دیگری رخ می‌داد، چه می‌شد. برای مثال چه می‌شد اگر لوکی چکش ثور را به دست می‌آورد؟ چه می‌شد اگر کاپیتان آمریکا در انتهای فیلم سرباز زمستان ماموریت خود را با موفقیت به پایان نمی‌رساند؟ و تعداد بی شماری از داستان‌هایی که احتمال به وقوع پیوستن آن‌ها وجود داشت. همچنین پتانسیل این وجود دارد که بازیگران اصلی برای ایفای مجدد نقش‌های خودشان بازگردند. هر قسمت داستان متفاوتی را تعریف و بر روی دنیای دیگری تمرکز خواهد کرد.

کامیک‌های اولیه What if از سال ۱۹۷۷ چاپ شدند و بیش از ۲۰۰ شماره از آن‌ها به نشر رسیده است. داستان‌های آن از اتفاقات ناممکن تا مضحک را تعریف می‌کردند، به طوری که مارول برای تعریف چنین داستان‌هایی باید از طریق انیمیشن و سرویس استریم اقدام می‌کرد و به تصویر کشیدن چنین داستان‌هایی در قالب فیلم سینمایی دشوار بود. این مجموعه‌ی انیمیشنی به طور مثال می‌تواند داستان‌هایی را مستقیما از مجموعه‌ی کتاب‌های مصور اقتباس یا می‌تواند تعدادی داستان جدید را تعریف کند. داستان‌های دیگری که ممکن است یا ممکن نیست به این مجموعه‌ی انیمیشنی راه پیدا کنند، شامل موارد زیر می‌شوند:

چه می‌شد اگر کاپیتان آمریکا در جنگ جهانی دوم ناپدید نمی‌شد؟

چه می‌شد اگر مرد عنکبوتی به یک مبارز جرم و جنایت تبدیل نمی‌شد؟

چه می‌شد اگر ثانوس به انتقام جویان می‌پیوست؟

سرویس استریم دیزنی در سه سال آینده گسترش بیشتری خواهد یافت و این درحالی است که در حال حاضر مجموعه‌ی وسیعی از محتوای اصلی و تولیدات خود را دارد که طبق انتظارات تا پاییز ۲۰۱۹ پخش آن‌ها آغاز خواهد شد. از سریال انشعابی مجموعه‌ی جنگ ستارگان یعنی The Mandalorian تا مقدمه‌ای بر فیلم Rogue One که بر شخصیت دیگو لونا یعنی Cassian Andor تمرکز می‌کند و در قالب سریال خواهد بود و فصل هفتم سریال انیمیشنی Star Wars: The Clone Wars که همه‌ی آن‌ها تولیدات اختصاصی برای این سرویس هستند.

منبع: کامینگ سون

0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette