تبریک جیمز کامرون به استودیو مارول و و عوامل فیلم Avengers: Endgame

در میان اخبار متعددی که درباره موفقیت فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) و پشت سر گذاشتن آواتار منتشر می‌شود، جیمز کامرون (James Cameron) کارگردان فیلم آواتار توییتی منتشر کرده و در آن به مارول و کوین فایگی تبریک گفته است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

مارول دارم می‌بینمت. تبریک به انتقام‌جویان: پایان بازی برای پادشاهی باکس‌آفیس.

فیلم انتقام‌جویان توانست آواتار را با ۲.۸ میلیارد دلار فروش جهانی پشت سر بگذارد. این فیلم با اکران مجدد و افزودن ۶ دقیقه به فیلم اول توانست آواتار را شکست دهد.

مدیر مارول، فایگی، و تیمش این خبر را عصر روز شنبه در مراسم کامیک‌کان سن‌دیگو اعلام کردند.

تبریک فراوان به استودیو مارول و استودیو والت دیزنی، و تشکر می‌کنم از تمامی طرفدارا‌ن‌مان در سراسر دنیا که انتقام‌جویان: پایان بازی را به این اوج تاریخی رساندند.

روز جمعه این فیلم ۲ میلیارد و ۷۸۹ میلیون و دو هزار دلار فروش داشت و تنها ۵۰۰ هزار دلار با آواتار ۲ میلیارد و ۷۸۹ میلیون و ۷ هزار دلاری فاصله داشته است. این فاصله روز شنبه پر شد و حالا اونجرز به ۲ میلیارد و ۸ میلیون دلار فروش جهانی دست یافته است.

اونجرز از زمان اکرانش در ماه آوریل، رکوردهای جالب زیادی زده است. این فیلم بزرگترین افتتاحیه جهانی تاریخ‌ را با ۱.۲۲ میلیارد دلار از آن خود کرد: ۳۵۷.۱ میلیون دلار فروش داخلی و ۸۶۶.۵ میلیون دلار فروش جهانی. این فیلم چهارمین بلاک‌باستر مجموعه فیلم‌های اونجرز و بیست و دومین فیلم دنیای سینمایی مارول است.

اونجرز مجددا ماه پیش در سینماها اکران شد در حالی که ۶ دقیقه به فیلم اضافه شده بود.

فروش داخلی فیلم در حال حاضر ۸۵۳.۴‌ میلیون دلار و فروش بین‌المللی‌اش ۱۹۳۵.۸ میلیارد دلار است.

منبع: هالیوود ریپورتر

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید