تریلر فصل پنجم سریال Peaky Blinders | آشفتگی محض

۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

در نهایت، تریلر فصل جدید سریال Peaky Blinders منتشر شد و هرچه از پیکی‌ورس انتظار داشتید اینجاست: ساندتراک سنگین، آسمان سربی بیرمنگام، آرایش تهدیدآمیز در خیابان شهر. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

پس چی داریم؟ صحنه ابتدایی با تامی شلبی در میدان با مسلسل‌اش، صدای پیانو که فضا را پر کرده، چرخش کلوز آپ از سر تامی و دیالوگ لحن‌دار.

تامی شلبی می‌گوید: خدا هست و پیکی‌ بلایندرز هم هستند.‌ طناب‌ها از آن ما هستند، کی میخواهد ما را دار بزند؟

خواهر او، آدا، پاسخ می‌دهد: هیچ کس شما را دار نمی‌زند تامی. شما خودتان باید خودتان را دار بزنید.

این مسیر فصل جدید است. حالا تامی در مجلس، نماینده جنوب بیرمنگام است و با این شرایط مواجه می‌شود که قادر نیست موفق شود و خودش را پیدا کند. این دقیقا مسیری است که آنتاگونیست این فصل پیش رو دارد.

اوسوالد موسلی، رهبر اتحادیه انگلیسی فاشیست‌ها، می‌گوید: آقای شلبی شما توجه من را جلب کرده‌اید. انگلیس امشب زندگی می‌کند و فردا راهپیمایی.

دیگر چی؟ یک ماشین آتش گرفته، خاله پولی با اسلحه، راه رفتن آرتور روی ذغال‌های داغ، و شلیک تامی به مردی که به صلیب کشیده شده، در حالیکه پشت سرش انفجار رخ می‌دهد. تامی با وقوع انفجار و پرت شدن شیشه‌ها به سمتش، پشت میزش می‌نشیند.

کلمات پایانی تریلر: گاهی مرگ نعمت است.

آیا این پایان کار تامی شلبی است؟

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette