چرا فصل دوم سریال Swamp Thing ساخته نخواهد شد: بررسی دلایل کنسل شدن

اخبار سریال ، کامیک ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ

سریال Swamp Thing «سوامپ ثینگ» فصل دومی نخواهد داشت، اما دلیل این اتفاق به اندازه مرداب ماری لوئیزیانا مرموز و مبهم است. طرفداران این سریال محصول DC Universe پس از کنسل شدن ناگهانی آن خواستار پاسخ از طرف سازندگان بودند، اما تاکنون دلیلی رسمی برای کنسل شدن سریال بیان نشده است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

Swamp Thing براساس کامیک‌های ترسناک DC می‌توانست به سریال تلویزیونی موفقی تبدیل شود. با بودجه و طراحی دکور عالی فصل اول که قابلیت مقایسه با فیلم‌های زیادی را داشت و دکور مرداب که به تنهایی هزینه ۲ میلیون دلاری دربرداشت، مشخص بود که جیمز وان (James Wan) از تمام توانش برای تولید این سریال ژانر وحشت بهره می‌برد. با وجود استقبال عالی از اپیزود اول و کسب نمره ۹۲٪ در راتن‌تومیتوز، Swamp Thing پس از پخش تنها یک اپیزود از فصل اول ۱۰ اپیزودی خودش کنسل شد.

حالا که قسمت پایانی سریال پخش شده، ذهن طرفداران پر از سوالات مختلف است. چرا سریال قبل از اینکه بتواند جایگاه خودش را پیدا کرده و فصل دومی داشته باشد کنسل شد؟ و اگر سریال ادامه داشت چه مسیری را پیش می‌گرفت؟

پس از گذشت چندین ماه از کنسل شدن Swamp Thing هنوز استودیوی برادران وارنر دلیل مشخصی برای این اتفاق اعلام نکرده است. این استودیو تایید کرد این قضیه هیچ ارتباطی با تامین مالی نداشته و دلیل آن تخفیف ندادن ایالت کارولینای شمالی برای تولید سریال نبوده است. همچنین اعلام شد دلیل کنسل شدن سریال محتوای خیلی عجیب یا تعطیل شدن سرویس استریم DC Universe و انتقال محتواهای آن به استریم HBO Max نبوده، چون سریال عجیب و جذاب Doom Patrol «دوم پاترول» هم برای فصل دوم تمدید شده و در این استریم جدید پخش خواهد شد.

با اینکه هنوز دلیلی برای کنسل شدن Swamp Thing مشخص نشده، اما با توجه به اینکه دکور ۲ میلیون دلاری مرداب تخریب شده، اگر سازندگان قصد داشته باشند فصل‌های بعدی سریال را بسازند متحمل هزینه‌های زیادی خواهند شد.

در همین حین اعلام شد قبل از کنسلی Swamp Thing، سازندگان یک برنامه سه‌ساله برای آن در نظر داشتند. قرار بود چندین اسپین‌آف از روی سریال ساخته شود که شامل سریال Justice League Dark «لیگ عدالت تاریک» با حضور برخی قهرمانان جادویی از بخش تاریک دنیای DC می‌شد. Swamp Thing گام‌های خوبی در این زمینه برداشت که شامل معرفی شخصیت‌های Phantom Stranger و Madame Xanadu بود.

اولین اسپین‌آف درباره شخصیت Blue Devil با بازی ایان زرلینگ (Ian Zerling) در نقش اصلی بود. زرلینگ در چندین اپیزود فصل اول نقش دن کسیدی را بازی کرد، بازیگری که در یک فیلم نقش Blue Devil را بازی کرده و طی معامله‌ای مرموز در واقعیت به همان شخصیت خیالی تبدیل شد. در اپیزود نهم Swamp Thing، کسیدی بالاخره سرنوشت قهرمانانه خودش را پذیرفت و به یک شیطان آبی تبدیل شد.

به جز این، Swamp Thing قرار بود در ادامه رمز و رازهای مرداب و تاریکی که ماری را دربرگرفته بررسی کند. سریال همچنین قرار بود رابطه عاشقانه عجیب بین ابی آرکین و موجود مردابی را بررسی کند که در کامیک‌ها منجر به عشق حقیقی شد. شاید در آینده شاهد همکاری موجود مردابی و جان کنستانتین باشیم، اما به نظر می‌آید پرونده دنیای Swamp Thing برای همیشه بسته شده باشد.

منبع: Screenrant

12345678910 (4 رای, میانگین آرا 9٫25 از 10)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید