برندگان جوایز TCA اعلام شدند

13 مرداد 1398 - 21:30

بعنوان مرحله پیش از اعلام برندگان جایزه امی، انجمن منتقدین تلویزیون (Television Critics Association) جوایز سال ۲۰۱۹ خود را با اهدای چندین جایزه به فصل دوم Fleabag ساخته فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge) آغاز کرد. این رویداد سالانه در طول تور مطبوعاتی تابستانه TCA در هتل بورلی هیلتون در لس‌آنجلس برگزار شد، جایی که برندگان سال گذشته، کری کان (Carrie Conn)، الیزابت موس (Elisabeth Moss)، دونالد گلاور (Donald Glover) حضور داشتند. در ادامه با سینما فارس همراه باشید.

در سال ۲۰۱۹، گویا بازگشت والر-بریج و تیمش به Fleabag تاثیر زیادی روی اعضای TCA داشته است، جاییکه نویسنده و بازیگر این سریال، سه جایزه برای بخش‌های دستاورد فردی در کمدی، دستاورد فوق‌العاده در کمدی و برنامه سال با خود به خانه بردند.

سریال‌های دیگر در این شب مورد ستایش واقع شدند مانند مینی‌ سریال تحسین شده Chernobyl از شبکه HBO و همین‌طور Russian Doll محصول نتفلیکس که جایزه برنامه جدید فوق‌العاده را دریافت کرد. فیلم Deadwood و سازنده‌اش دیوید میلچ (David Milch) دیپلم افتخار دستاور زندگی و جایزه میراث را دریافت کردند. لیست کامل برندگان در قسمت زیر آمده است:

دستاورد فردی در درام: میشل ویلیامز برای Fosse/Verdon

دستاورد فردی در کمدی: فیبی والر-بریج برای Fleabag

دستاورد چشمگیر در اخبار و اطلاعات: Leaving Neverland

دستاورد چشمگیر در برنامه‌ریزی واقعی: Queer Eye

دستاورد چشمگیر در برنامه‌ریزی جوانی: Arthur

دستاورد چشمگیر در سریال‌های طراحی شده: Last Week Tonight With John Oliver

برنامه جدید چشمگیر: Russian Doll

دستاورد چشمگیر در فیلم یا مینی‌سریال: Chernobyl

دستاورد چشمگیر در درام: Better Call Saul

دستاورد چشمگیر در کمدی: Fleabag

برنامه سال: Fleabag

دیپلم افتخار دستاورد زندگی: دیوید میلچ

جایزه میراث: Deadwood

در کل بنظر می‌رسد جوایز TCA سال ۲۰۱۹ همان نگاه را به آثار خواهد داشت که امی دارد. برنده شدن میشل ویلیامز (Michelle Williams) برای Fosse/Verdon به احتمال زیاد آن را ماه بعد به سوی جایزه بزرگتری می‌برد، در حالی که چرنوبیل احتمالا بهترین مینی سریال شود. برای مابقی موارد جالب است ببینیم رای دهندگان امی درباره والر-بریج هم نظر با TCA هستند یا نه.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.