تی‌وی اسپات جدیدی از IT Chapter Two منتشر شده است

گذشته برگشته تا کلوب بازنده‌ها را در تی‌وی اسپات آی‌مکس تازه منتشر شده از IT Chapter Two محصول نیو لاین سینما و برادران وارنر پیکچرز شکار کند. این ویدئو صحنه‌های جدیدی دارد که شما خوانندگان عزیز سینمافارس می‌توانید در انتهای خبر مشاهده کنید.

۲۷ سال بعد از شکست پنی‌وایز توسط کلوب بازنده‌ها، او بازگشته تا یکبار دیگر وحشت را به شهر دری برگرداند. حالا، اعضای کلوب بازنده‌ها که هریک بزرگ شده‌اند، از آن زمان هریک مسیر خود را رفته است. گرچه، مردم درحال ناپدید شدن هستند، مایک، تنها عضو باقی مانده در شهر، به دیگران زنگ می‌زند تا به خانه بازگردند. آن‌ها که تجربه تلخ گذشته را دارند، برای نابودی پنی‌وایز باید یکبار دیگر بر ترس‌هایشان غلبه کنند و آن را در مسیری بکار گیرند که این دلقک تغییر شکل دهنده از قبل هم ترسناک‌تر شده است.

بازیگران IT: Chapter Two عبارتند از: جیمز مک‌آوی (James McAvoy) در نقش بیل، جسیکا چستین (Jessica Chastain) در نقش ریچی، بیل هیدر (Bill Hader) در نقش ریچی، جی رایان (Jay Ryan) در نقش بن و جیمز رانسون (James Ranson) در نقش ادی، اندی بین (Andy Bean) در نقش استنلی یوریس، عیسی مصطفا (Isiah Mustafa) در نقش مایک، تیچ گرانت (Teach Grant) در نقش هنری بویرز، جس ویکسلر (Jess Weixler) در نقش همسر بیل، خاویر دولان (Xavier Dolan) در نقش آدریان ملون، ویل بینبرینک (Will Beinbrink) در نقش تام روگان، و بیل اسکارشگرد (Bill Skarsgard) در نقش پنی‌وایز.

سری دوم به قلم گری دوبرمن (Gary Dauberman) از کتال استفان کینگ (Stephen King) است. موسکیتی یکبار دیگر فیلم را کارگردانی می‌کند.

سری دوم IT در تاریخ ۶ سپتامبر اکران می‌گردد.

منبع: ComingSoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید