Blue Fox فیلم Sometimes Always Never را در آمریکا اکران می‌کند

کمپانی Blue Fox Entertainment حقوق پخش داخلی کمدی Sometimes Always Never را بدست آورده که بیل نایی (Bill Nighy) را در اختیار دارد و در استرالیا و بریتانیا اکران شده و ۴ اکتبر در آمریکا روی پرده می‌رود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این فیلم به قلم فرانک کانترل بویس (Frank Contrell Boyce) درباره داستان کوتاهی از خودش است و خودش و کارل هانتر (Carl Hunter) آن را کارگردانی می‌کند و درباره آلن، خیاط فشن است که کت و شلوار طراحی می‌کند. او سال‌ها به دنبال پسر گمشده‌اش، مایکل، است که در بازی Scrabble ناپدید شده است. با پیدا شدن جسدی برای شناسایی و از هم پاشیده شدن خانواده، آلن باید رابطه‌اش با پسر جوانترش، پیتر، را درست کند و راز بازیکن آنلاینی که فکر می‌کند مایکل است، را حل کند و سرانجام دوباره خانواده‌اش را دور هم جمع کند.

سم رایلی (Sam Riley)، جنی آتر (Jenny Agutter)، تیم مک‌لنری (Tim McInnerny) و آلیس لو (Alice Lowe) دیگر بازیگران این فیلم هستند. سول پاپادوپولوس (Sol Papadopoulos) و روی بولتر (Roy Boulter) به همراه آلن لاتام (Alan Latham) این فیلم را می‌سازند.

مدیران بلو فاکس اظهار داشته‌اند:

نوشته زیبای دیگری از فرانک کانترل بویس و بازی برجسته بیل نای به کارل هانتر کمک کرد یکی از بهترین کارگردانی‌های این مدت را داشته باشد‌. بسیار خوشحالیم این فیلم اورجینال، بامزه و جالب را به مخاطبین‌مان در ایالت متحده تقدیم می‌کنیم و امیدواریم واکنشات مثبت نسبت به فیلم ادامه داشته باشند.

این قرارداد توسط جیمز هانتسمن (James Huntsman) از Blue Fox و مارک پادیلا (Mark Padilla) از Double Dutch International مورد مذاکره قرار گرفته است.

منبع: ددلاین

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید