Ride Along 3 مراحل ابتدایی ساخت خود را شروع کرده‌است

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰

درست همانند فیلم‌های اکشن بلاک باستر سنتی، گاهی اوقات فیلم‌های کمدی نیز به قدری موفق می‌شوند که استودیو خواستار ساخت دنباله برای آنها می‌شود. این موضوع، اتفاقی که بود برای فیلم سال ۲۰۱۴ با عنوان Ride Along «سواری باهم» افتاد که با بازی کوین هارت (Kevin Hart) و آیس کیوب (Ice Cube) در نقش دو مامور پلیس، توانست از نظر گیشه به موفقیت بزرگی برسد. این دو بازیگر بار دیگر در ابتدای امسال با دنباله Ride Along 2 به یکدیگر پیوستند و حال که سال ۲۰۱۶ رو به اتمام است، این موضوع به طور رسمی تایید شده‌است که فیلم سوم این سری، در مراحل ابتدایی ساخت خود قرار دارد. با سینماگیمفا همراه باشید.

کارگردان تیم استوری (Tim Story) در گفتگو با وبسایت The Wrap، از این موضوع پرده برداشت که فیل هی (Phil Hay) و مت منفردی (Matt Manfredi) با سختکوشی در حال کار بر روی داستان فیلم‌نامه Ride Along 3 هستند. و البته همانطور که می‌توان حدس زد، کوین هارت و آیس کیوب نیز به طور قطع برای حضور در نقش‌هایشان به این فیلم اضافه خواهند شد:

فیلم‌نامه هم اکنون در حال نوشته شدن است، هنور کار نوشتن ادامه دارد و من منتظر هستم تا تعدادی از صفحات به دستم برسند و بدانم که انتظار چه چیزی را باید داشته باشیم والبته همچنین کوین [هارت] و آیس کیوب نیز آماد نقش آفرینی در این فیلم هستند و به نظر من آنها در حال حاضر بهترین زوج کمدی سینما در دنیا هستند. من بی‌صبرانه منتظر هستم تا فیلم‌نامه به دستم برسد. ایده‌های بسیار بزرگی برای این فیلم داریم.

از آنجایی که کار نوشتن فیلم‌نامه توسط فیل هی و مت منفردی هنوز به پایان نرسیده‌است، سخت است که بگوییم فیلم در چه تاریخی راهی پرده سینماها خواهد شد.Ride Along 2 به طور رسمی تنها یک ماه بعد از اکران فیلم اول معرفی و ساخت آن شروع شد در حالی که Ride Along 3 به تازگی و نه ماه بعد از فیلم دوم معرفی می‌شود که اگر بخواهیم همان الگوی اکران فیلم دوم را مد نظر قرار دهیم، بعید است که فیلم سوم در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ آماده اکران باشد. با این وجود، آنها می‌توانند کار ساخت را در نیمه پایانی سال ۲۰۱۸ به اتمام برسانند، ولی اگر استودیوی یونیورسال نخواهد سنت اکران این فیلم در ماه ژانویه را بشکند، سال ۲۰۱۹ بهترین حدس برای اکران ای فیلم خواهد بود.

درست همانند دو فیلم اول، طرفداران می‌توانند انتظار داشته‌باشند که دوباره کوین هارت و آیس کیوب را در نقش دو مامور پلیس ببینند که در مسیر انجام ماموریت‌های خود، به مشکلات بسیاری بر می‌خورند. در این سری، آیس کیوب نقش پلیس کاملا جدی به نام جیمز پیتون را بازی می‌کند، در حالی که کوین هارت نقش بن باربر را دارد، افسر سابق امنیتی مدرسه که حال تبدیل به مامور پلیس شده‌است، ماموری نه چندان شایسته و قابل اتکا. اگرچه هر دو فیلم نقدهایی کاملا منفی از طرف منتقدان دریافت کردند (فیلم‌های اول و دوم به ترتیب میانگین ۱۹% و ۱۵% را در سایت راتن تومیتوز دارند) ولی از نظر مالی هر دو فیلم موفقیت‌های بزرگی را به دست آوردند، جایی که فیلم اول به فروش ۱۵۴ میلیون دلار (بودجه ۲۵ میلیون دلار) و فیلم دوم به فروش ۱۲۴ میلیون دلار (بودجه ۴۰ میلیون دلار) دست یافتند.

منبع: CinemaBlend

 

0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette