جیمز گان: موزیک سنگین در انتظار The Suicide Squad

۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

جیمز گان (James Gunn) کارگردان The Suicide Squad (جوخه انتحار) می‌گوید موزیک فیلم “مهم‌ترین بخش” فیلم است اما “بسیار متفاوت‌تر” از سری فیلم‌های نگهبانان کهکشان خواهد بود. گان ریبوت جوخه انتحار را نوشته و کارگردانی می‌کند که دیوید آیر (David Ayer) در سال ۲۰۱۶ ساخت و انتظار می‌رود، فیلم‌برداری آن امسال پاییز شروع شود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

با اینکه فیم‌های قبلی مارول استودیوز، تِرَک‌های بیاد ماندنی مانند Back in Black در فیلم Iron Man (مرد آهنی) داشتند، نگهبانان کهکشان اولین فیلمی بود که ساندترک جوک‌باکس داشت. ساندترک‌های نگهبانان کهکشان، بخشی از فیلم‌ها هستند و در سری دوم این فیلم‌ها، طرفداران موسیقی فیلم را حدس می‌زدند. جالب است که باز این سوال از این کارگردان برای جوخه انتحار پرسیده شده است.

در حساب شخصی گان از او درباره موسیقی جالب فیلم جوخه انتحار پرسیده شد و او پاسخ داد: ممکن است.

او در پاسخ به سوالات دیگر، توضیح داد که برای فیلم آهنگ‌های زیادی گوش داده اما “صدها آهنگ هستند که می‌خواهم در فیلم بگنجانم اما نمی‌توانم.” گان از آلیس کوپر، گروه کویین، تی‌رکس، استیوی واندر بعنوان چند تن از خوانندگانی نام برد که آهنگ‌هایشان را نتوانسته در فیلم جا دهد. او درباره موزیک جوخه انتحار نیز گفت:

بهتر است ساندتراک جوخه انتحار با دو فیلم مارول متفاوت باشد، خصوصا اینکه ساندتراک‌های نگهبانان کهکشان، درباره ایده‌هایی هستند که برای پیتر کوئل توسط مادرش میکس شده‌اند و موزیکی را نشان می‌دهند که او وقتی بزرگ می‌شد، دوست داشت. به همین دلیل است که آهنگ‌های پاپ هر دو فیلم، آهنگ‌های دهه ۶۰ و ۷۰ هستند.

جوخه انتحار ساخته آیر که برادران وارنر سعی داشت از روی فرمول نگهبانان کهکشان، کپی کند، ساندتراک جوک‌باکس با چهار آهنگ سینگل داشت. ساندتراک اصلی‌ترین مولفه تبلیغات فیلم بود که جارد لتو (Jared Leto) موزیک ویدئویی برای Purple Lamborghini اسکریلکس و ریک راس در قالب شخصیت جوکر ساخت. این فیلم نمرات منفی گرفت و یکی از نقدهای مکرر به آن این بود که این آهنگ‌ها بدون فکر و هدف خاصی در فیلم گذاشته شده‌اند.

گان جز کارگردانی، استعداد خاصی در شبیه‌سازی ساندتراک‌های عالی دارد که آهنگ‌های شناخته شده را با برش عمیقی میکس می‌کند و صحنه‌هایی می‌سازد که با آهنگ‌ها هماهنگ هستند. آهنگ‌های Brandy از گلس و Father and Son از کت استیونز احساسی‌ترین آهنگ‌های سری دوم نگهبانان کهکشان بودند. امیدواریم جوخه انتحار نیز ساندتراک‌هایی متفاوت از نگهبانان کهکشان اما جذاب داشته باشد.

منبع: اسکرین‌رنت

1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette