یک بتمن واقعی در حال تعقیب دلقک‌های دیوانه در سطح شهر است

۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰

اگر اخبار جهانی را به‌طور مرتب دنبال کنید حتماً از این آگاه هستید که از ماه آگوست موجی از دلقک‌های دیوانه در ایالت متحده به راه افتاده است . برای دلیلی که معلوم نیست بعضی از افرد تصمیم می‌گیرند به مانند دلقک‌ها لباس بپوشند و مردم را بترسانند. حالا این موج به کشورهای دیگر از جمله انگلستان، سرایت کرده است. خوشبختانه مردمی که در منطقه کامبریای انگلستان زندگی می‌کنند؛ نگهبانی کاربلد و با تجربه دارند. از پلیس محلی حرف نمی‌زنیم؛ برای مقابله با این افراد شما به شخصی مثل بتمن یا کسی که مثل او لباس می‌پوشد نیاز دارید. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشد.

این پست را بی‌بی‌سی کامبریا در تاریخ یازده اکتبر منتشر کرد:

دلقک‌های دیوانه حواس خودتان را جمع کنید. بتمن در منطقه وایت‌هیون در کامبریا ظاهر شده است. دیگر کودکان در امنیت به سر می‌برند.

عکسی که در صفحه‌ی بی‌بی‌سی کامبریا منتشر شده است که شخصی در لباس بتمن در حال تعقیب کردن یک دلقک است. با توجه به این که برای چندین دهه بتمن با جوکر مبارزه کرده است شخصی مناسب‌تر برای این کار نمی‌توان یافت. البته نباید انتظار داشت که بتمن با کسانی که مثل ریدلر لباسی پر از علامت سوال می‌پوشند یا با چتر خود تیراندازی می‌کنند نیز مبارز کند. البته کمپانی ابرقهرمانان کامبریا از عمل این فرد اعتبار کسب کرده و با استفاده از این فرد به کودکن محله اطمینان میدهد که در امنیت به سر می‌‌برند. به نظر می‌رسد که این حرکت موثر بوده و یکی از کودکان برای تشکر از بتمن برای او یک نامه نوشته است. باید بگوییم که بروس وین (Bruce Wayne) بعد از شنیدن این خبر بسیار خوشحال خواهد شد.

به راستی برای ما نیز شنیدن این که یک نفر در لباس بتمن به دنبال دلقک‌های دیوانه است تعجب برانگیز بود؛ نه فقط برای این که دقیقاً مانند یک صفحه از کتاب‌های مصور بتمن است بلکه به این خاطر نیز بود که این فرد برای امنیت کودکان محله دست به چنین کاری زد. باید گفت که وضعیت دلقک‌های دیوانه در سراسر جهان بدتر از قبل شده و نسبت به چند هفته‌ی گذشته خیلی خیلی وخیم‌تر شده است. بنابر گزارش تلگراف، نیروی پلیس بریتانیا در ۲۴ ساعت با چهارده مورد از اتفاقات مربوط به دلقک‌های دیوانه مقابله داشته است. در ایالت متحده نیز در بیش از نیمی از ایالت‌ها دلقک‌های دیوانه مشاهده شده‌اند که بعضی از آن‌ها به خشونت نیز ختم شده است.

استفاده کردن از دلقک‌ها در فیلم‌ها چیز قابل درکی است، ولی با این موضوع دلقک‌های دیوانه بسیار تفاوت دارد چون خیلی از این موارد در انتها به خشونت خشم شده است. این موضوع از کنرل خارج شده است و آسیب بسیاری نیز به شهرت افرادی که دلقک حرفه‌ای هستند و از این طریق کسب درآمد می‌کنند وارد کرده است. کمپانی مک دونالد نیز لباس‌های دلقک مانند خود را تا حد زیادی جمع کرده است تا باعث ترساندن کودکان نشود؛ اما چیزی که مشخص است این است که این دیوانگی باید متوقف شود.

منبع: cinemablend

Save

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette
 • Ally.Kh گفت:

  مرسی بابت خبر
  فقط دو تا چیز
  یکی اینکه فک کنم حدود ۵ ۶ ماه پیش این خبرو خوندم حالا الان این همونه یا جدیده؟
  بعدم اینکه چرا انقدر غلط تایپی هس تو خبر؟

  0
  • اشکان دولتی گفت:

   بابت اشتباهات معذرت میخوام.
   بعد از این که آخرین بار خبرو ویرایش کردم اینترنتم دچار مشکل شد ویرایش های آخرم ذخیره نشد.
   بازم معذرت میخوام.

   0
 • Hanna گفت:

  کتشکى یکى از این بت من ها اینجام مى یومد. خسته شدیم از بس تکست درباره محل این دیوانه ها گ فتیم.

  0