آمازون تایید کرد فیلمبرداری سریال Lord of the Rings در نیوزلند انجام خواهد شد

اخبار سریال ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ

استودیوی آمازون اعلام کرد سریال در حال توسعه Lord of the Rings «ارباب حلقه‌ها» در نیوزلند فیلمبرداری خواهد شد، که محل فیلمبرداری سه‌گانه Lord of the Rings و The Hobbit «هابیت» ساخته پیتر جکسون (Peter Jackson) هم بوده است. مراحل پیش‌تولید این سریال آغاز شده و فیلمبرداری آن از اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

جی دی پین (J.D. Payne) و پاتریک مک‌کی (Patrick McKay) شورانرهای سریال در این باره گفته‌اند:

حین جستجو برای لوکیشن ساخت این افسانه کهن سرزمین میانه، می‌دانستیم به جایی باشکوه نیاز داریم که سواحل، جنگل‌ها و کوهستان‌های جذابی دارد. خوشحالیم که می‌توانیم رسما اعلام کنیم فیلمبرداری این سریال براساس آثار جی آر آر تالکین (J.R.R. Tolkien) در نیوزلند انجام خواهد شد. ما از مردم و دولت نیوزلند سپاسگزاریم که ما را حین فاز پیش‌تولید حمایت کردند.

این اقتباس تلویزیونی در فضای سرزمین میانه، داستان‌های جدیدی قبل از سه‌گانه فیلم جکسون را روایت خواهد کرد. خبرهای زیادی از انتخاب بازیگران سریال منتشر نشده اما می‌دانیم ویل پولتر (Will Poulter) و مارکلا کاوانا (Markella Kavenagh) برای بازی در سریال انتخاب شده‌اند.

سریال مورد انتظار Lord of the Rings داستان دوران دوم را روایت می‌کند. این تقریبا ۳۰۰۰ سال قبل از سه‌گانه فیلم است. شاید طرفداران عادی متوجه نشوند اما فیلم Fellowship of the Rings «یاران حلقه» پایان دوران دوم را روایت کرد. دوران دوم پس از تبعید مورگوث ارباب تاریکی قبل از سائورون آغاز شد. پتانسیل داستانی زیادی در آن دوران وجود دارد، از جمله ظهور سائورون، ساخت حلقه و ظهور نازگول‌ها.

خوآن آنتونیو بایونا (Juan Antonio (J.A.) Bayona) کارگردانی دو اپیزود اول این سریال را برعهده دارد.

منبع: Comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید