اولیویا دیانگ در فیلم زندگی‌نامه‌ی الویس پرسلی به کارگردانی باز لورمن نقش‌آفرینی خواهد کرد

Deadline گزارش می‌دهد که اولیویا دیانگ (Olivia DeJonge) در فیلم زندگی‌نامه‌ی الویس پرسلی که توسط باز لورمن (Baz Luhrmann) کارگردانی خواهد شد، نقش پریسیلا پرسلی که طی سال‌های ۱۹۶۷ تا ۱۹۷۳ با این خواننده‌ی مشهور ازدواج‌کرده بود را ایفا خواهد کرد. پریسیلا همچنین یکی از مدیران Elvis Presley Enterprises نیز بود. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

لورمن گفت:

اولیویا توانایی به تصویر کشیدن پیچیدگی‌های پریسیلا را دارد. او بازیگر جوان به‌شدت بااستعدادی است و در مقابل الویسی که آستین نقشش را ایفا می‌کند عالی خواهد بود.

آستین باتلر (Austin Butler) در کنار بازیگر برنده‌ی اسکار تام هنکس (Tom Hanks) که نقش مدیر برنامه‌های پرسلی کلنل تام پارکر را ایفا خواهد کرد، ایفاکننده‌ی نقش الویس خواهد بود.

فیلم در زندگی و موسیقی الویس از طریق رابطه‌ی پیچیده‌اش با مدیربرنامه‌هایش کلنل تام پارکر، کاوش خواهد کرد. پارکر وقتی پرسلی را کشف کرد که برای عموم ناشناس بود و به او کمک‌های بسیاری کرد. پارکر مسبب دستاوردهای بسیاری ازجمله قرارداد ضبط پرسلی با RCA و حرفه‌ی موفق بازیگری او بود.

فیلم‌نامه‌ی این فیلم بدون عنوان، توسط لورمن که کارگردانی آن را نیز برعهده خواهد داشت به همراه برنده‌ی بفتا کریگ پیرس (Craig Pearce) نوشته خواهد شد. لورمن همچنین در کنار برنده‌ی اسکار کاترین مارتین (Catherine Martin)، گیل برمن (Gail Berman)، پاتریک مک‌کرمیک (Patrick McCormick) و اسکایلر وایس (Schuyler Weiss) تهیه‌کننده‌ی این اثر است. اندرو میتمن (Andrew Mittman) تهیه‌کننده‌ی اجرایی اثر خواهد بود.

کمپانی Warner Bros فیلم‌برداری این اثر را اوایل سال بعد در کوئینزلند استرالیا آغاز خواهد کرد. طبق برنامه، این عنوان در ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

منبع: Comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید