مارک همیل باری دیگر به عنوان شعبده‌باز دوست‌داشتنی در سریال فلش حضور پیدا می‌کند

اخبار سریال ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۵۰ ب.ظ

سریال فلش در فصل سوم خود به سرعت به قضیه فلش‌پوینت وضوح بخشید و شرایط را برای ماجراهای بعدی قهرمان پرسرعت دنیای دی‌سی هموار کرد. الکمی (Alchemy) که شخصیت منفی اصلی فصل جدید است قدرت‌های انسان‌های متا خط زمانی متفاوتی که بری الن بوجود آورد را به آن‌ها برمی‌گرداند تا آرامش سنترال سیتی را بر هم بزند. جدا از هفته آینده که می‌دانیم فلش و تیمش با Master Mirror مبارزه می‌کنند، به تازگی فهمیدیم که مارک همیل به عنوان شعبده‌باز قهار دنیای دی‌سی یعنی Trickster در فصل سوم حضور پیدا خواهد کرد.

همه شخصیت‌های شروری که فلش تا حال با آن‌ها مبارزه کرده است قدرت‌های ماورا‌ء نداشته‌اند و یکی از این شخصیت‌ها با بازی مارک همیل افسانه‌ای به تصویر کشیده شد. در دنیای ابرقهرمانی، بیشتر او را بخاطر انیمیشن‌های بتمن و البته سری بازی‌های آرکام می‌شناسیم که نقش جوکر را بر عهده داشت اما نقش دیگر او در دنیای دی‌سی حیات بخشیدن به Trickster بوده است.

تصاویری از مارک همیل منتشر شد که شخصیتش را در کنار جری گریک (فلش زمین ۳) نشان می‌داد. در زیر این تصاویر نوشته شده بود: یک اپیزود دیگر!

۲۰۱۶-۱۰-۲۲_۲۰-۴۴-۰۹

این حضور همیل با قسمت‌های قبلی‌اش در سریال فلش تفاوت‌های قابل‌توجهی دارد. گویا به نظر می‌رسد که لباس او را از فیلم بتمن تیم برتون کپی‌برداری کرده‌اند! همچنین صورت او آرایش گچی دارد؛ اگر نمی‌دانستیم که قبلا در سریال فلش به عنوان تریکستر حضور پیدا کرده، فکر می‌کردیم که قرار است نقش جوکر (حداقل جوکر یکی دیگر از دنیاها را) بر عهده بگیرد! نکند واقعا این اتفاق بیفتد؟! شاید هم جلوه تریکستر زمین سوم به جوکر دنیای اصلی نزدیک است.

در سری فلش دهه ۹۰ هم مارک همیل نقش تریکستر را قبول کرد و حسابی بری الن را در دردسر انداخت. باید ببینیم حضور جدید او چقدر در سرنوشت شخصیت‌ها و تعاملشان با خط داستانی تاثیرگذار خواهد بود. نظر شما در این باره چیست؟ آیا باری دیگر مشتاق به دیدن مارک همیل افسانه‌ای و بااستعداد در نقش یک شخصیت تبهکار دنیای دی‌سی هستید؟

منبع: Screenrant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید