جاس ویدون در حال ساخت یک فیلم ترسناک از جنگ جهانی دوم است

در فرهنگ عامه‌ی مدرن، نویسنده/کارگردان/تهیه‌کننده مشهور یعنی جاس ویدون (Joss Whedon ) به‌ خاطر بسیاری از چیزها شناخته شده است. شاید بهترین کاری که همیشه با نام او گره خورده است، سریال تلویزیونی Buffy the Vampire Slayer «بافی قاتل خون آشام‌ها» و سری فرعی آن یعنی Angel باشد. برای اطلاعات بیش‌تر، با سایت سینماگیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

 هر چند برخی دیگر از آثار او مانند Firefly و Dollhouse هم توانستند طرفداران خاصی پیدا کنند. با این وجود، در این چند سال اخیر او خودش را درگیر کارهای پرخرج و بلاک باستر هالیوودی کرده است. برای مثال، او نویسندگی و کارگردانی دو فیلم پرطرفدار Avengers و دنباله آن یعنی Avengers: Age of Ultron را برعهده داشته است.

یکی از سبک‌هایی که در کارهای قبلی‌او دیده می‌شود، سبک ترسناک است. هرچند او در آثار قبلی‌اش از ترس خفیف استفاده کرده است اما سابقه کار این آثار را در کارنامه دارد. با توجه به سابقه و علاقه او به این سبک، به نظر می‌رسد که مارول تصمیم گرفته است تا یک فیلم ترسناک با کارگردانی جاس ویدون بسازد؛ فیلمی که هدف اصلی آن ترساندن باشد. به تازگی در جریان مصاحبه‌ای با Complex مشخص شده است که این کارگردان قصد دارد یک فیلم ترسناک در جریان جنگ‌ جهانی دوم بسازد.

من مشغول فیلم‌نامه‌ای هستم که برای آن اشتیاق بسیاری دارم و بسیار هیجان زده هستم که کار بر روی آن از ۹ نوامبر آغاز خواهد شد. این قطعاً در مورد چیزی است که برای آن شناخته شده هستم. این کار به اندازه تمامی چیزهایی که تاکنون نوشته‌ام، تاریک خواهد بود. این یک فیلم تاریخی ترسناک در جریان جنگ جهانی دوم خواهد بود. من باید به شما بگویم که در آلمان و لهستان برای این فیلم تحقیقاتی انجام دادم و در آنجا تشابهات زیادی [با آمریکا] دیدم.

در حالی که جنگ جهانی دوم محیطی شناخته شده و استفاده شده برای فیلم‌های ترسناک بسیاری در گذشته بوده است، اما همچنان می‌تواند جایگاهی برای ایده‌های جدید باشد. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که نتیجه کار جاس ویدون در این فیلم چه خواهد بود؟

نظر شما چیست؟

منبع: Screenrant

Save

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید