پیوستن بازیگران جدید به اندرو گارفیلد در فیلم موزیکال tick, tick…BOOM

لین مانوئل میراندا (Lin-Manuel Miranda) در حال تقویت گروه بازیگران اولین تجربه کارگردانی خودش یعنی فیلم tick, tick…BOOM است. ونسا هاجنز (Vanessa Hudgens)، الکساندرا شیپ (Alexandra Shipp) و رابین د جیزس (Robin de Jesus) بازیگران جدیدی هستند که به این فیلم محصول نتفلیکس پیوسته‌اند. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) بازیگر اصلی این فیلم اقتباسی براساس نمایشی موزیکال به همین نام ساخته جاناتان لارسون است. این پروژه توسط استیون لونسون (Steven Levenson) برنده جایزه تونی نوشته می‌شود.

فیلم tick, tick… BOOM در فضای سال ۱۹۹۰ داستان جان آهنگساز تئاتر را دنبال می‌کند که در نیویورک به گارسونی مشغول است و همچنین داستان Superbia را می‌نویسد که معتقد است به بهترین موزیکال جدید آمریکا تبدیل خواهد شد. جان با فشار از طرف نامزدش روبرو می‌شود که از تعهد بیش از حد جان به این داستان خسته شده، در حالی که مایکل دوست جان هنر را برای رسیدن به یک شغل پردرآمد رها کرده است. جان با قرار گرفتن در آستانه ۳۰ سالگی با فکر کردن به هزینه‌ای که برای رسیدن به آرزوهایش داده تحت تاثیر استرس‌ شدید قرار می‌گیرد.

میراندا در نمایشی به همین نام در سال ۲۰۱۴ نقش جان را بازی کرد و سال بعد با نمایش Hamilton به موفقیت بزرگی رسید. میراندا قبلا تهیه‌کنندگی اجرایی سریال Fosse/Verdon و تهیه فیلم اقتباسی In the Heights را برعهده داشته که تولید آن تابستان به پایان رسید. او همچنین در سریال فانتزی His Dark Materials «اهریمن‌های او» محصول HBO حضور داشته است.

منبع: Deadline

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید