انتخاب نویسنده Rick and Morty به عنوان سرپرست نویسندگان سریال She-Hulk مارول

در حالی که تا چند روز آینده از سرویس استریم دیزنی پلاس رونمایی خواهد شد، این شبکه در پشت صحنه در حال توسعه محتواهای جدیدی است. کوین فایگی (Kevin Feige) رئیس استودیوی مارول در مراسم D23 اعلام کرد سریال لایو اکشن She-Hulk «شی هالک» ساخته خواهد شد، اما جزئیاتی درباره آن افشا نکرد. حالا جسیکا گائو (Jessica Gao) برای توسعه و سرپرستی نویسندگان سریال انتخاب شده است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

گائو نویسنده برنده امی است که آثار او شامل Rick and Morty «ریک و مورتی» و Silicon Valley «سیلیکون ولی» هستند. او بیشتر برای نوشتن اپیزود کلاسیک Pickle Rick «ریک خیارشور» در سریال محبوب Rick and Morty شناخته می‌شود. او به تازگی تهیه‌کنندگی اجرایی و نویسندگی پایلوت سریال کمدی Lazy Rich Asians «آسیایی‌های خرپول تنبل» را برعهده داشته، اما حالا قرار است سریال She-Hulk محصول مارول را پایه‌گذاری کند.

اگرچه فایگی جزئیاتی از داستان یا بازیگران سریال منتشر نکرده، اما گفته در این سریال مشخص می‌شود بروس بنر تنها هالک در دنیای سینمایی مارول نیست. در کامیک‌ها جسیکا والترز دخترعموی بروس بنر پس از انتقال خون قدرت‌های هالک را به دست می‌آورد.

انتخاب گائو به عنوان سرپرست نویسندگان این سریال تصمیم خوبی بوده و نشان می‌دهد اعضای مارول طرفدار Rick and Morty هستند. آن‌ها قبلا هم مایکل والدرون (Michael Waldron) یکی از نویسندگان این سریال را به عنوان شورانر سریال Loki «لوکی» انتخاب کرده بودند.

منبع: Collider

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید