پوستر تازه‌ی فیلم A Beautiful Day in the Neighborhood تام هنکس را در نقش آقای راجرز نشان می‌دهد

Sony Pictures از پوستر جدید فیلم مورد انتظار خود که از حالا مورد تحسین قرارگرفته است، رونمایی کرد. این فیلم زندگی‌نامه‌ای A Beautiful Day in the Neighborhood نام دارد و در آن تام هنکس (Tom Hanks) نقش آقای راجرز فقید را ایفا می‌کند. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

A Beautiful Day in the Neighborhood داستان واقعی دوستی که بین فرد راجرز (Fred Rogers) دوست‌داشتنی و روزنامه‌نگار بدبین تام جونو (Tom Junod) با بازی متیو ریس (Matthew Rhys) از سریال The Americans شکل گرفت را روایت می‌کند. این فیلم، روزنامه‌نگاری بدبین را نشان می‌دهد که با بی‌میلی قبول می‌کند تا در مورد این شخصیت محبوب تحقیق کند و از او چندخطی در نشریه محل کارش بنویسد. اما آشنایی با آقای راجرز باعث تغییر دید او نسبت به زندگی می‌شود. داستانی احساسی که شبیه به درام سال ۲۰۱۳ بانام Saving Mr. Banks است و اتفاقاً در آن فیلم نیز تام هنکس نقش‌آفرینی کرده است.

مایکا فیتزرمن-بلو (Micah Fitzerman-Blue) و نوآ هارپستر (Noah Harpster) نویسندگان فیلم‌نامه‌ی این عنوان هستند و ماریل هلر (Marielle Heller) آن را کارگردانی کرده است. کریس کوپر (Chris Cooper) در نقش پدر جونو دیگر بازیگر این فیلم است. مارک تورتلتاب (Marc Turtletaub) و پیتر سراف (Peter Saraf) از Big Beach به همراه یوری هنلی (Youree Henley) تهیه‌کنندگان این فیلم هستند.

لیا هولزر (Leah Holzer) از Big Beach به همراه فیتزرمن-بلو و هارپستر تهیه‌کنندگی اجرایی این پروژه را بر عهده‌دارند.

این فیلم در ۲۲ نوامبر (۱ آذر) اکران خواهد شد.

منبع: Comingsoon

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید