فیلم The Batman: از نظر رابرت پتینسون بتمن یک ابرقهرمان نیست

رابرت پتینسون (Robert Pattinson) هنوز معتقد است بتمن یک ابرقهرمان نیست. این بازیگر سابق سری فیلم‌های Twilight «گرگ و میش» که به زودی در فیلم مورد انتظار The Batman «بتمن» نقش شوالیه تاریکی را بازی خواهد کرد قبلا گفته بود بتمن یک ابرقهرمان نیست. او به تازگی در تایید حرف خودش دلیل عجیبی برای ابرقهرمان نبودن بتمن آورده است. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

بتمن یکی از تاریک‌ترین و خشن‌ترین شخصیت‌های اصلی کامیک‌های DC است و کاملا در نقطه مقابل قهرمانانی مثل سوپرمن،‌ واندروومن و فلش قرار دارد. او لباسی مشکی به تن دارد، در سایه‌ها و به صورت مخفی ماموریت‌های خودش را انجام می‌دهد و رفتار خشن‌تری با دشمنانش دارد. او همچنین گاهی اوقات در کامیک‌ها با دیگر اعضای لیگ عدالت به مشکل می‌خورد. همین نکات است که باعث می‌شود اظهار نظرهای پتینسون درباره ابرقهرمان نبودن بتمن کاملا منطقی به نظر برسند.

اما پتینسون طی یک مصاحبه دلیل عجیبی برای قرار ندادن بتمن در دسته ابرقهرمانان آورد. او در این باره گفت:

به نظرم اون ابرقهرمان نیست. یک ابرقهرمان باید قدرت‌های جادویی داشته باشه. البته شنلی که بتمن میپوشه ممکنه یک قدرت خاص به حساب بیاد.

فارغ از اینکه باید بتمن را یک ابرقهرمان به حساب آورد یا خیر، اینکه یک ابرقهرمان باید قدرت‌های جادویی داشته باشد دلیل مسخره‌ای برای این قضیه است. برخی دیگر از ابرقهرمانان مثل آیرون من و گرین ارو قدرت‌های جادویی ندارند، و فقط روی تکنولوژی و مهارت‌های شخصی تکیه می‌کنند، دقیقا کاری که بتمن هم انجام می‌دهد. کلمه «اَبَر» در ابرقهرمان لزوما نشان‌دهنده قدرت‌های جادویی نیست.

البته نظر پتینسون درباره بتمن احتمالا نشانگر این است که فیلم The Batman با بازی او رویکردی تاریک و شخصیت‌محور خواهد داشت و در آن کمتر شاهد قدرت‌های ابرقهرمانی شوالیه تاریکی خواهیم بود.

فیلم The Batman در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

منبع: Screenrant

12345678910 (1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید