تصویر جدیدی از ریبوت مورتال کمبت منتشر شد

ریبوت جدید مورتال کمبت در دست ساخت است و جدا از مصاحبه‌های بازیگران درباره نقش‌هایشان و به اشتراک گذاشتن ویدئوها و تصاویر مربوط به آموزش، عوامل فیلم، خصوصا نویسنده و تهیه‌کنندگان، تصاویر جالبی از فیلم منتشر می‌کنند. این شامل پست‌های تاد گارنر (Todd Garner) است که اخیرا از اکران انیمیشن Frozen 2 استفاده کرده و چیزی منتشر کرده که اولین تصویر از قدرت ساب زیرو است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این تصویر نسبتا جالب است، چون چیز خیلی جالبی درباره‌اش وجود ندارد جز اینکه می‌فهمیم ساب زیرو یخ و سرما تولید می‌کند (درست مثل السا در فروزن ۲). با توجه به این مهم، بلورهای عجیب و غریب و پوشش یخی نمایانگر قدرت‌های ساب زیرو هستند. حالا با توجه به توییت گارنر، که چیزی جز تصاویر پشت صحنه نیست، مشخص شده جو تسلیم (Joe Taslim) بازیگر ساب زیرو اصلی در فیلم است و سخت است این دو را کنار هم قرار ندهیم. این بنظر بخشی از کارِ ساب زیرو می‌رسد. و اگر اینگونه باشد، جالب است بدانیم چه موقع این اتفاق در فیلم می‌افتد.

تسلیم قبلا گفته بود که شخصیت او به زیبایی نوشته شده گرچه مشخص نیست این به چه معنا است. اساسا ما چیزی درباره طرح داستان ریبوت جدید فیلم نمی‌دانیم و در حالیکه شماری از بازیگران اصلی در فیلم هستند، و نمای کلی از فرنچایز بازی را شاهد خواهیم بود، نمی‌شود گفت چطور این‌ها همگی کنار هم قرار می‌گیرند.

اکران ریبوت مورتال کمبت برای ۵ مارس ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده و بازیگران فعلی آن لودی لین (Ludi Lin) در نقش لیو کانگ، مکاد بروکس (Mechad Brooks) در نقش جکس، جسیکا مک‌نامی (Jessica McNamee) در نقش سونیا بلید، هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) در نقش اسکورپین، جاش لاسون (Josh Lawson) در نقش کانو، تادانوبو آسانو (Tadanobu Asano) در نقش ریدن، جو تسلیم (Joe Taslim) در نقش ساب زیرو، چین هان (Chin Han) در نقش شانگ تونگ، سیسی استرینگر (Sisi Stringer) در نقش میلینا و لوییز تان (Lewis Tan) در نقش نامشخصی هستند.

منبع: کامیک‌بوک

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید