اولین تصویر رسمی از فیلم A Quiet Place: Part II منتشر شد

27 آذر 1398 - 13:30

فیلم یک مکان آرام (A Quiet Place) از فیلم‌های ترسناک تحسین شده‌ی دهه‌ی گذشته است. این فیلم به کارگردانی جان کرازینسکی (John Krasinski) در سال ۲۰۱۸ به محبوبیت فوق العاده‌ای در سراسر جهان دست یافت. این فیلم با جو دلهره آور خود طرفداران را به وحشت انداخته و ساخت قسمت دوم آن دور از انتظار نبوده است. حالا اولین تصویر رسمی از فیلم دوم این فرنچایز منتشر شده است. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این عکس به طور مستقیم از پارامونت تهیه شده است، و نشان می دهد که زندگی اویلین و خانواده‌اش پس از فوت پدر خانواده یعنی لی در اولین فیلم، چگونه می‌گذرد. این تصویر ابتدا در مجله‌ی Total Film و سپس در سایت خبری Games Radar منتشر شده است.

همانطور که در تصویر زیر می بینید، اویلین به عنوان مادر سه فرزند به زندگی خود ادامه می‌دهد. ممکن است لی برای حمایت از آنها حضور نداشته باشد اما این خانواده قصدی برای تسلیم شدن ندارد. ریگان و مارکوس لباس گرمی با آستینهای بلند دارند و با عبور از جنگل ، به نظر می رسد هوشیار هستند.

کرازینسکی کارگردان فیلم در مصاحبه‌ای با Total Film گفت:

من ایده‌ی اولین فیلم را خیلی دوست داشتم، جایی که من و امیلی به عنوان شخصیت‌ها فیلمی درباره‌ی زنده ماندن و جنگیدن ساختیم. تمام هدف شخصیت‌ها در فیلم نجات یافتن بود تا زمانی که یکی از شخصیت‌ها تصمیم به جنگیدن گرفت و می‌خواست به فرزندانش جنگیدن و انسان ماندن را آموزش دهد. من تقابل امیلی با این ایده را پس از مرگ شخصیت خودم یعنی شوهرش خیلی دوست دارم. حالا او به خطرناک بودن این ایده پی برده است.

منبع: ComicBook

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.