محسن امیریوسفی از حضور بازیگری جدید در «آشغال‌های دوست داشتنی اصل» خبر داد

۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

محسن امیر یوسفی با اعلام اینکه یک بازیگر جدید در نسخه متفاوت فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی اصل» حضور دارد خبر از ارایه فیلم به دفتر جشنواره‌ی فیلم فجر داد.

این کارگردان سینمای ایران که از ارایه نسخه بازبینی به هیات انتخاب جشنواره‌ی فیلم فجر خبر داد به ایسنا گفت:

این فیلم بدون تلاش دکتر انتظامی و دکتر داروغه زاده و دیگر مدیران منصف وزارت ارشاد به اکران نمی‌رسید از همه آن‌ها سپاسگزارم خصوصا از اهالی مستقل مطبوعات که در این شش سال همیشه همراه من بودند.

وی در عین حال خاطرنشان کرد:

ولی جشنواره فیلم فجر بخاطر شش سال بی‌احترامی و نادیده گرفتن «آشغال‌های دوست داشتنی»، یک‌ معذرتخواهی به من و عوامل فیلمم بدهکار است که می تواند امسال با حضور نسخه “آشغال‌های دوست داشتنی اصل” در جشنواره جبران شود.

امیریوسفی در پاسخ به اینکه این نسخه چه فرقی با نسخه‌ی اولیه دارد، گفت:

این نسخه دلخواه کارگردان است که دقیقا مطابق فیلمنامه پروانه ساخت گرفته از سازمان سینمائی در سال ۹۱ است. نسخه جدید ۵۵ دقیقه با نسخه اکران شده تفاوت دارد که این پلان‌ها جداگانه در پائیز ۹۱ فیلمبرداری شده ولی در نسخه اکران نبود. در این نسخه جدید که هفت سال آماده اکران بوده بازیگری جدید هم حضور دارد که از نقش‌های اصلی است و در نسخه اکران شده حضور نداشت.

او در پایان گفت:

امیدوارم دکتر انتظامی با درایت و شجاعتی که در اکران نسخه قبلی این فیلم داشتند و شاهد استقبال مردم و عدم حساسیت زائی این فیلم بودند الان هم با دیده شدن “آشغال‌های دوست داشتنی اصل” توسط هیات محترم انتخاب موافقت کنند تا بعد از هفت سال انتظار حاصل زحمات عوامل این فیلم در نسخه اصل برای اهالی مطبوعات و مردم به نمایش درآید.

منبع: ایسنا

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette