دست به دست شدن Uncharted: کناره‌گیری کارگردان فیلم!

۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

برنامه کاری مرد عنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holland) باعث عقب افتادن زمان‌بندی Uncharted شده و به گفته منابع خبری تراویس نایت (Travis Knight)، صداپیشه Laike و کارگردان اسپین‌آف Bumblebee از کارگردانی این پروژه کناره‌گیری کرده است. بنظر می‌رسد با این اتفاق ساخت فیلم به تعویق می‌افتد اما تام هالند و مارک والبرگ (Mark Wahlberg) همچنین در این پروژه حضور دارند. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

 

گویا سونی تمایل دارد این فیلم را با کارگردان جدیدی بسازد و تاریخ اکران جدیدی برای فیلم انتخاب کند که فیلم ماجراجویی اکشن‌ براساس بازی ویدئویی پلی‌استیشن با همین نام و ساخته ناتی داگ (Naughty Dog) است. فیلم‌نامه اولیه کار را ریف جادکینز (Rafe Judkins)، آرت مارکوم (Art Marcum) و مت هالووی (Matt Holloway) نوشته‌اند.

فیلم Uncharted افزایش همکاری و ارتباط هالند با استودیو است. این پروژه مهمی برای استودیو است و تاکنون چندین کارگردان آمده‌اند و رفته‌اند. هالند تابستان سر فیلم‌برداری سری جدید مرد عنکبوتی حاضر می‌شود.

چارلز راون (Charles Roven) و الکس گارتنر (Alex Gartner) از Atlas Entertainment و آوی و آری آراد (Avi and Ari Arad) از Arad Productions این فیلم را می‌سازند. به دنبال ایجاد پلی‌ استیشن پروداکشنز با مدیریت اسد قزلباش (Asad Qizilbash) و کارتر سوان (Carter Swan)، این اولین همکاری واقعی پلی‌استیشن پروداکشنز است. قزلباش و سوان تهیه‌کنندگان اجرایی کار هم هستند.

فیلم Uncharted اولین همکاری‌پلی استیشن پروداکشنز و سونی پیکچرز است و کمپانی و استودیو تولید فیلم با هم فیلم را می‌سازند.

منبع: ددلاین

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.