شبکه‌ی Freeform تاریخ پخش فصل سوم سریال Siren را با انتشار تصویری مشخص کرد

شبکه‌ی تلویزیونی Freeform تاریخ پخش فصل سوم سریال آژیر (Siren) را با انتشار تصویری مشخص کرد. این فصل با دو قسمت در روز ۲ آوریل (۱۴ فروردین ۱۳۹۹) و ساعت ۹ شب پخش خود را آغاز می‌کند. این شبکه همچنین در تور زمستانی مطبوعاتی خود در TCA تصویری جدید از این فصل منتشر کرد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این سریال بر پایه‌ی داستانی از اریک والد (Eric Wald) و دین وایت (Dean White) ساخته می‌شود و در شهری به نام بریستول کو جریان دارد که به داشتن پری‌های دریایی در گذشته معروف است. اگرچه با ورود شخصیت عجیب و اسرار آمیز رین با بازی الین پاول (Eline Powell) و نابود کردن این شهر ماهیگیری تمام این افسانه‌ها رنگ دیگری به خود می‌گیرند.

فصل سوم با درام زیادی همراه خواهد بود. بدنبال تصمیم تکان دهنده‌ی بن که اجازه می‌دهد خبرنگاری در پایان فصل دوم بمیرد، روابط او با مدی و رین تغییرات برجسته‌ای می‌یابد. در همین حال، یک پری دریایی خطرناک و پیچیده جدید وارد بریستول کو می‌شود که رهبری رین را به چالش کشیده و نبرد حماسی میان قبایل رقیب ایجاد می‌کند. همه اینها با این واقعیت پیچیده که کودک رین، که اکنون توسط یک جانشین حمل می‌شود، باید به هر قیمتی محافظت شود.

فصل دوم این سریال بیشترین بیننده را در بین سریال‌های شبکه Freeform از آن خود کرده بود. الکس رو (Alex Roe)، فولا ایونس (Fola Evans)، ایان وردون (Ian Verdun) و رنا اون (Rena Owen) ستارگان دیگر سریال هستند. امیلی وایتسل (Emily Whitesell) و اریک والد تهیه‌کنندگان اجرایی هستند.

منبع: Deadline

12345678910 (1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید