پوستر شخصیت‌های فیلم لایو اکشن Mulan منتشر شدند

6 بهمن 1398 - 13:30

تا اکران فیلم لایو اکشن Mulan «مولان» فقط دو ماه باقی مانده و هرچه به تاریخ اکران نزدیک‌تر می‌شویم، شاهد تبلیغات گسترده برای آن هستیم. حالا دیزنی پوستر شخصیت‌های این بازسازی از روی انیمیشن کلاسیک خودش را منتشر کرده که تمام شخصیت‌های اصلی را آماده مبارزه نشان می‌دهد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

در این فیلم شاهد حضور بازیگرانی از جمله لیو ییفئی (Yifei Liu) در نقش مولان، دانی ین (Donnie Yen) در نقش فرمانده تانگ، جیسون اسکات لی (Jason Scott Lee) در نقش بوری خان، یوسون آن (Yoson An) در نقش چن هونگوئی، گانگ لی (Gong Li) در نقش ژیان لنگ و جت لی (Jet Li) در نقش امپراطور هستیم.

وقتی امپراطور چین فرمانی مبنی بر این صادر می‌کند که باید یک مرد از هر خانواده در ارتش سلطنتی خدمت کند تا از کشور در برابر مهاجمان شمالی محافظت کند، مولان دختر ارشد جنگجوی قدیمی، جای پدر بیمارش را در این جنگ می‌گیرد. او که خودش را به جای یک مرد جا زده، باید در هر مرحله از این مسیر خطرناک قدرت درونی خودش را کنترل کرده و پتانسیل واقعی خودش را بپذیرد. این یک ماجراجویی حماسی است که مولان را به یک جنگجوی بزرگ تبدیل می‌کند که باعث افتخار پدر و کشورش می‌شود.

فیلم Mulan در تاریخ ۲۷ مارس (۸ فروردین ۱۳۹۹) اکران خواهد شد.

منبع: Comicbook

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.