تریلر فیلم The Roads Not Taken با بازی خاویر باردم و ال فانینگ منتشر شد

۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

کمپانی Bleecker Street، تریلر رسمی فیلم درام موردانتظار The Roads Not Taken (راه‌های نرفته)، ساخته سالی پورتر (Sally Porter) و با هنرمندی خاویر باردم (Javier Bardem) (فیلم دیگرش Little Mermaid (پری دریایی کوچولو)) و ال فانینگ (Elle Fanning) را منتشر کرده است. این فیلم در فوریه پیش‌رو، در ۷۰ام جشنواره بین‌المللی فیلم برلین، برای نخستین بار در سراسر جهان اکران خواهد شد و در تاریخ ۱۳ام مارس نیز در سراسر سینماها به روی پرده خواهد رفت. شما می‌توانید این تریلر را در پایان خبر مشاهده کنید. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

داستان فیلم The Roads Not Taken، به روایت یک روز از زندگی یک پدر و دختر به نام‌های لئو و مولی می‌پردازد. مولی دختری است که همواره با چالش‌های ذهن آشفته پدرش دست و پنجه نرم می‌کند. وقتی که آن‌ها به سوی شهر نیویورک رهسپار می‌شوند، این سفر برای لئو که ذهنش درگیر شکل‌های مختلف دیگری از زندگی است که می‌توانسته تجربه کند، یک حالت توهم گونه به خود می‌گیرد، و این باعث می‌شود که مولی هم همان‌طور که در فکر آینده خود است، فقط درگیر مسیر پیش‌روی خودش باشد.

تیم بازیگران این فیلم را، بازیگران درجه یکی تشکیل می‌دهند که در رأس آن‌ها برنده جایزه اسکار: خاویر باردم در نقش لئو وجود دارد، و سایر بازیگران عبارت‌اند از: ال فانینگ در نقش مولی، نامزدهای جایزه اسکار: سلما هایک (Salma Hayek) و لورا لینی (Laura Linney) به‌ترتیب در نقش‌های دولورس و ریتا.

فیلم The Roads Not Taken را سالی پورتر براساس فیلم‌نامه‌ای نوشته خودش کارگردانی می‌کند. سالی پورتر، پیش از این، بار دیگر در سال ۲۰۱۲، در فیلم درام Ginger & Rosa (جینجر و روزا) نیز با فانینگ همکاری کرده بود. فیلم The Roads Not Taken محصول مشترک کمپانی‌های BBC Films، و HanWay Films، و British Film Institute، و Ingenious Media است؛ و کریستوفر شپارد (Christopher Sheppard) هم تهیه‌کننده پروژه است.

منبع: Comingsoon

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.