ویلم دافو یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم Aquaman خواهد بود

در ماه آوریل گذشته به صورت رسمی اعلام شد که ویلم دافو (Willem Dafoe) به جمع بازیگران فیلم سینمایی Justice League «لیگ عدالت» اضافه شده است. ما می‌دانستیم که او در این فیلم نقش والکو (Vulko) را ایفا خواهد کرد. Vulko یکی از بزرگ‌ترین حامیان آکوامن است. اکنون مشخص شده است که نقش او فراتز ار حضور در «لیگ عدالت» خواهد بود و قرار است در فیلم دیگری هم حضور داشته باشد. برای اطلاعات بیش‌تر، با سایت سینماگیمفا همراه باشید.

 به تازگی ویلم دافو در مصاحبه‌ی خود با سایت The Guardian به صورت رسمی اعلام کرد که او در فیلم Aquaman «آکوامن» هم حضور خواهد داشت. او در این مصاحبه در خصوص فیلم Justice League «لیگ عدالت» و نقش خود در آن گفت:

«لیگ عدالت» بسیار فیلم خاصی است؛ زیرا درباره‌ی گروه بزرگی [از ابرقهرمانان] است و شخصیت من [Vulko] در این فیلم برای اولین بار معرفی می‌شود، به این خاطر که نقش بزرگی در فیلم «آکوامن» خواهد داشت.

او همچنین در ادامه درباره‌ی مقایسه دو فیلم Dog Eat Dog ساخته شده توسط پل شریدر و فیلم Justice League که توسط زک اسنایدر ساخته خواهد شد، اعلام کرد:

این دو فیلم تجربه‌ی متفاوتی خواهند بود. این دو فیلم مسئولیت‌ها، منابع و اهداف متفاوتی نسبت به هم خواهند داشت. این بسیار خوب است که به این دو جهان بروید. آن‌ها انگیزه‌هایی گوناگون را به شما نشان خواهند داشد.

همانطور که گفته شد، Vulko یکی از شخصیت‌های قدیمی کامیک‌های Aquaman بوده که همواره از آکوامن پشتیبانی کرده است. با این وجود، باید انتظار داشته باشیم که او حضور کوتاهی در «لیگ عدالت» داشته باشد و بیش‌تر او را در فیلم «آکوامن» ببینیم.

Justice League «لیگ عدالت» در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۹۶) و فیلم Aquaman «آکوامن» در تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۹۷)  در سینماها اکران خواهند شد.

منبع: empireonline

Save

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید