پایان Hawaii Five-0 پس از یک دهه فرارسید

۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

با اعلام شبکه‌ی CBS، سریال Hawaii Five-0 پس از اتمام فصل دهم و کنونی، پس از گذشت ۱۰ سال و پخش ۲۴۰ قسمت به‌پایان خواهد رسید. در ادامه‌ی خبر با سینما فارس همراه باشید.

کلی کال (Kelly Kahl) رئیس CBS Entertainment اظهار کرد:

خداحافظی از یک مجموعه محبوب که میراث اثر اصلی را حفظ کرده است، هرگز آسان نیست. از قسمت نخست، Hawaii Five-0 یک موفقیت بزرگ برای ما بوده است. سپاس از استعدادهای شگفت‌انگیز تهیه‌کنندگان، نویسندگان، بازیگران و عوامل که برای یک دهه نقشی اساسی را برای ساخت این مجموعه ایفا کردند. بیش از این نمی‌توانیم به درجه‌ی کیفی‌اش [آن‌هم با این] طول عمر افتخار کنیم و همچنین سپاسگزار هواداران برای شکیبایی که پیشه کردند، اشتیاق و روحیه‌ای که [در طول این سال‌ها] دادند، هستیم.

این مجموعه که پخشش از سال ۲۰۱۰ آغاز شد، توسط پیتر لنکو (Peter M. Lenkov)، الکس کرتزمن (Alex Kurtzman) و روبرتو ارچی (Roberto Orci) توسعه‌یافته است. لنکو شورانر سریال نیز است، همچنین این سه در کنار دیوید والکو (David Wolkove) و مت ویلر (Matt Wheeler) تهیه‌کنندگان اجرایی این عنوان نیز هستند.

قرارداد الکس اولاکلین (Alex O’Loughlin) و اسکات کان (Scott Caan) که بازیگران اصلی این سریال هستند با پایان این فصل به‌پایان می‌رسد. اولاکلین به‌شدت از ناراحتی در کمرش رنج می‌برد. دو سال پیش گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر خروج او از برنامه وجود داشت، اما پس از درمان و دریافت سلول‌های بنیادی در آن باقی ماند. اکنون به نظر می‌رسد او حس کرده است که دیگر نمی‌تواند ادامه دهد. صحبت‌هایی مبنی بر ادامه‌ی سریال پس از خروج او به گوش می‌رسید به این صورت که Hawaii Five-0 با محوریت شخصیت دانو که کان ایفاگر آن است و همکار جدیدش ادامه یابد، اما درنهایت همه تصمیم گرفتند که اکنون زمان مناسبی برای پایان دادن به مجموعه است.

این سریال بر اساس مجموعه‌ای به همین نام که در سال‌های ۱۹۶۸ تا ۸۰ به پخش می‌رسید، است. داستان حول محور نیروی پلیسی که مقر فرماندهی‌اش هونولولو هاوایی است و با جرائمی از قبیل اقدامات تروریستی، قتل، آدم‌ربایی و دزدی دست‌وپنجه نرم می‌کند، جریان دارد.

شبکه‌ی CBS بنا دارد تا جمعه ۳ آوریل (۱۵ فروردین) پایان ۲ ساعته‌ی این مجموعه را بر روی آنتن خود ببرد. قسمت‌ها و فصول پیشین Hawaii Five-0 هم‌اکنون بر روی Netflix و CBS All Access در دسترس هستند.

منبع: Comingsoon

0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.