گروه Whisperers زودتر از موعد وارد داستان The Walking Dead خواهند شد

اخبار سریال ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹ ب.ظ

سریال The Walking Dead با شروع فصل هفتم خود واکنش‌های متفاوتی را در بین طرفداران به وجود آورده‌است؛ بعضی از طرفدارن، استایل جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) را در نقش نیگان ستایش و برخی دیگر نکوهش می‌کنند. با این وجود، سازنده سریال، اسکات گیمپل (Scott Gimple) تعهدات خود را به آن دو برابر کرده و حرف از ساخت فیلم را به میان آورده‌است. در نتیجه هنوز هم طرفداران می‌توانند شاهد به تصویر کشیده شدن طیف گسترده‌تری از موضوعات کامیک بوک باشند، البته با تغییراتی بسیار. اگر اینطور باشد، نیگان مدتی طولانی در سریال حضور خواهد داشت، حتی اگر مقبولیت او چندان هم جالب توجه نباشد. با سینماگیمفا همراه باشید.

سریال معمولا و در دید کلی دنباله رو کتاب‌های کامیک است، ولی به هیچ وجه واهمه‌ای از انتخاب مسیر متفاوت ندارد، از جمله کشتن شخصیت آندریا در فصل سوم، در حالی که این شخصیت هنوز هم در کتاب‌های کامیک زنده‌است. حال نیز گیمپل به تازگی پرده از حرکت بعدی خود برای این غول تلویزیون برداشته‌است.

بر اساس مصاحبه انجام شده با Comic Book، گیمپل به این موضوع اشاره کرد که گروه Whisperers که نقشی منفی در کامیک دارند، شاید زودتر از موعد وارد داستان شوند. او در پاسخ به سوالی در مورد قسمت ششم این فصل که Swear نام دارد، در مورد معرفی جامعه‌ای جدید این‌گونه پاسخ داد:

اگر توانسته‌ایم تا به این لحظه بدون گفتن چیزی در موردشان به اینجا برسیم، مطمئن هستم طرفداران می‌توانند برای شناختن آنها تا زمان نمایششان بر روی صفحه تلویزیون منتظر بمانند. کافی است بدانید که این جامعه گروه Whisperers نیست. همچنین لازم است بگویم که امکان دارد گروه Whisperers یا جنبه‌ای از موجودیت آنها کمی زودتر از بازه زمانی کتاب، در سریال معرفی شوند، ولی نه دیگر اینقدر هم زود.

منبع: ScreenRant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید