کامیک‌کان: تاریخ عرضه Kingsglaive Final Fantasy XV مشخص شد + تریلر جدید

همان‌طور که در ماه مارس اعلام شد، یک انیمیشن در رابطه با بازی Final Fantasy XV در آستانه انتشار است. به‌تازگی در کامیک‌کان ۲۰۱۶ تاریخ عرضه این انیمیشن اعلام شده است. برای مشاهده تریلر جدید انیمیشن Kingsglaive Final Fantasy XV و همچنین اطلاعات بیش‌تر، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

با توجه به اطلاعات و تریلر جدید منتشر شده از انیمیشن Kingsglaive Final Fantasy XV در کامیک‌کان ۲۰۱۶، تاریخ عرضه نسخه های مختلف آن مشخص شد. Kingsglaive Final Fantasy XV در تاریخ ۳۰ آگوست (۹ شهریور) به صورت دیجیتالی و در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهر) نسخه بلو-ری آن منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این انیمیشن هم اکنون در ژاپن در دسترس است.

این انیمیشن توسط آقای Takeshi Nozue، دستیار کارگردان Final Fantasy VII: Advent Children، ساخته خواهد شد. شرکت سونی پیکچرز توزیع انیمیشن را بر عهده دارد.

ستارگانی همچون آرون پاول از سریال بریکینگ بد، لنا هدی از سریال بازی تاج و تخت و شان بین از ارباب حلقه‌ها و بازی تاج‌ و تخت در انیمیشن Kingsglaive Final Fantasy XV حضور خواهند داشت.

حوادث انیمیشن، در جریان داستان Final Fantasy XV رخ خواهد داد و همچنین شخصیت‌های برحسته‌ای از بازی درون آن حضور دارند. داستان دقیقاً پس از شروع ماجراجویی نوکتیس و دوستانش آغاز می‌شود. هم شخصیت‌های بازی و هم شخصیت‌های جدید در انیمیشن حضور دارند. برای مثال، شخصیت اصلی انیمیشن یک سرباز با نام Nyx است که در بازی حضور ندارد.

همچنین اگر از طرفداران سری بازی فاینال فانتزی هستید، می‌توانید با خرید نسخه ویژه Final Fantasy XV در تاریخ ۳۰ سپتامبر (۹ مهر)، یک نسخه فیزیکی از این انیمیشن هم در اختیار داشته باشید.

شما می‌توانید تریلر انیمیشن Kingsglaive Final Fantasy XV را در زیر مشاهده کنید.

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید