تغییر تاریخ اکران فیلم بی‌نام ام. نایت شیامالان و فیلم Nobody

21 فروردین 1399 - 16:00

کمپانی یونیورسال (Universal)، اکران فیلم مهیج و اکشن Nobody (هیچ‌کس)، با هنرمندی باب اودنکرک (Bob Odenkirk) و کانی نیلسن (Connie Nielsen)، را از تاریخ ۱۴ام اوت به ۲۶ام فوریه ۲۰۲۱ تغییر داد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

فیلم Nobody قرار بود در پایان هفته‌ای اکران شود که کمپانی وارنر بروس (Warner Bros.) اکران فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴) را به آن زمان تغییر داده است. اما دیزنی هم‌چنان قرار است فیلم خانوادگی‌اش تحت عنوان The One and Only Ivan (یکی و آن هم ایوان) را در همان تاریخ ۱۴ام اوت به نمایش بگذارد.

فیلم Nobody، که توسط ایلیا نیشالر (Ilya Naishuller) بر اساس فیلم‌نامه‌ای نوشته درک کولستاد (Derek Kolstad) کارگردانی می‌شود، در مورد رهگذری است که وقتی به قصد کمک به زنی که توسط گروهی از مردها مورد اذیت واقع شده است مداخله می‌کند، مورد هدف یک مافیای انتقام‌جوی مواد مخدر قرار می‌گیرد. اکران این فیلم در نهایت به همان تاریخی تغییر یافت که از اول برایش برنامه‌ریزی شده بود.

کمپانی یونیورسال امروز هم‌چنین اعلام کرد که فیلم مهیج بدون نام ام. نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) که اول قرار بود در تاریخ ۲۶ام فوریه ۲۰۲۱ اکران شود، فعلا زمان اکرانش معلوم نیست. این فیلم در فاز پیش-تولید قرار داشت، و به علت شیوع ویروس کوید-۱۹ و توقف تمام تولیدات سینمایی، به این زودی‌ها امکان فیلم‌برداری اش در پاتوق همیشگی شیامالان در فیلادلفیا امکان‌پذیر نمی‌باشد.

منبع: Deadline

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.