کارگردان Shang-Chi اولین تصویر از بازیگران فیلم را منتشر کرد

20 April 2020 - 22:30

دستین کرتون (Destin Cretton) کارگردان سریال Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings اولین تصویر از بازیگران فیلم از جمله بازیگر چینی افسانه‌ای، تونی لونگ (Tony Leung) که قرار است نقش مندارین را بازی کند، را منتشر کرده است. مارول استودیوز سال گذشته با برنامه فاز ۴ خود در پنل Hall H کامیک کان سن دیگو حضور یافت. کوین فایگی (Kevin Feige) طراح دنیای سینمایی مارول اعلام کرد مردم باید چه انتظاری از این فرنچایز بعد از مجموعه بی نهایت داشته باشند که شامل پروژه آسیایی‌شان با بازی سیمو لیو (Simu Liu) است. قرار بود تولید این فیلم در استرالیا انجام شود که متاسفانه مدت کمی بعد از آغاز فیلم‌برداری، بدلیل شیوع بیماری کرونا، متوقف گردید. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

حالا کارگردان فیلم و مابقی دنیا منتظر شکست این بیماری هستند و او با انتشار تصویری از بازیگران فیلم، مرور خاطرات کرده است. او با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود، بازیگران ابتدایی فیلم را نشان داد؛ لیو، آکوافینا و لونگ. او در کپشن این پست نوشته که این عکس شب قبل از توقف کار بدلیل ویروس کرونا گرفته شده است.

جزئیات مربوط به کار مخفی نگه داشته شده اما فایگی تایید کرده که این فیلم مندارین واقعی مارول با بازی لونگ را نشان می‌دهد. این شخصیت قبلا در فیلم مرد آهنی ۳ دیده شده بود. جدا از بازیگران موجود در این عکس، هیچ بازیگر جدید دیگه ای به این پروژه اضافه نشده که به نوبه خود عجیب است چون گویا این فیلم وسط فیلمبرداری خود قرار دارد. رزالیند چائو (Rosalind Chao) و رانی چینگ (Ronny Chieng) به این پروژه پیوسته اند و میشل یو (Michelle Yeoh) در حال مذاکره است. اگر او به این پروژه ملحق شود، دومین نقش او در دنیای سینمایی مارول بعد از سری دوم نگهبانان کهکشان در نقش آلتا اوگارد است.

هنوز کسی نمی‌داند تولید فیلم چه موقع از سر گرفته می‌شود و فعلا هالیوود ساخت تمامی پروژه‌های خود را به دلایل امنیتی متوقف کرده است. مارول استودیوز برنامه های فاز ۴ خود را تا مه ۲۰۲۱ به تعویق انداخته است.

منبع: اسکرین رنت

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.