پارامونت تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی Blue Story را تعیین کرد

22 April 2020 - 15:00

کمپانی پارامونت (Paramount) فیلم Blue Story (قصه آبی) را، پس از اکرانش در سینماهای انگلستان در نوامبر سال پیش، مستقیما به پلتفرم‌های دیجیتالی برد. این فیلم قرار بود در تاریخ ۲۰ام مارس در سینماهای آمریکا اکران شود اما به دلیل تعطیلی‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا، از تاریخ ۵ام ماه مه برای خریداری یا اجاره در دسترس خواهد بود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

داستان این فیلم، که توسط آندرو آنووبلو (Andrew Onwubolu) (ملقب به رپمن (Rapman)) نوشته و کارگردانی شده است، در مورد دو دوست صمیمی به نام‌های تیمی (با بازی استیفن ادوبولا (Stephen Odubola) و مارکو (با بازی مایکل وارد (Michael Ward) است که هردو به یک دبیرستان در پکهام (Peckham) می‌روند، اما در حاشیه لندن زندگی می‌کنند. وقتی مارکو توسط یکی از دوستان دوره ابتدایی تیمی کتک می‌خورد، این دو پسر در دو جبهه رقیبانه چرخه بی‌انتهای یک نبرد دار و دسته‌ای شروع به مبارزه با یکدیگر می‌کنند، نبردی که هیچ برنده‌ای ندارد… و تنها قربانی می‌گیرد.

اریک کوفی آبرفا (Eric Kofi Abrefa)، خالی بست (Khali Best)، کارلا-سیمون اسپنس (Karla-Simone Spence)، ریچی کمبل (Richie Campbell)، جو مارتین (Jo Martin)، و جونیور افولابی سلوکان (Junior Afolabi Salokun) نیز در این فیلم حضور دارند.

منبع: Deadline

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.