شاید بخش داستانی Mission: Impossible 7 در ایتالیا کاملا حذف شود

۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

تام کروز (Tom Cruise) امیدوار است فیلمبرداری فیلم Mission: Impossible 7 «ماموریت: غیرممکن ۷» از ماه ژوئن از سر گرفته شود. اما هنوز مشخص نیست با شرایط کنونی اجازه چنین کاری به تیم سازنده داده خواهد شد یا خیر. بنابراین این امکان وجود دارد تا بخش داستانی این فیلم در ایتالیا فیلمبرداری نشده و این بخش از داستان فیلم حذف شود. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

سازندگان این فیلم در حال بررسی گزینه‌ها و تلاش برای انجام فیلمبرداری در ایتالیا تا پاییز هستند، در غیر اینصورت بخشی از داستان این فیلم که در ایتالیا روایت می‌شود از داستان حذف خواهد شد. اگرچه بسیاری از استودیوها و فیلمسازان امیدوار بودند تولید فیلم‌ها از ماه مه یا اوایل تابستان دوباره شروع شود، اما حالا ماهیت غیرقابل پیش‌بینی این ویروس را پذیرفته‌اند.

استیون سودربرگ (Steven Soderbergh) کارگردان فیلم Contagion «شیوع» رهبری تیمی را برعهده دارد تا مشخص کند چه زمانی می‌توان تولید فیلم‌ها را از سر گرفت، در حالی که تلاش می‌کند استانداردهای جدیدی مثل سنجش تب کارکنان قبل از ورود به استودیو و دیگر موارد ایمنی را اجرا کند.

فیلمبرداری Mission: Impossible 7 پس از سه هفته توقف، از ماه گذشته در انگلستان ادامه پیدا کرده است.

منبع: Comingsoon

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette