فیلم The Batman: استفاده از پروتز برای کالین فارل در نقش پنگوئن

24 April 2020 - 09:00

طبق گزارشات جدید، در فیلم The Batman «بتمن» از اندام مصنوعی برای کالین فارل (Colin Farrell) بازیگر نقش پنگوئن استفاده خواهد شد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

در فیلم Batman Returns «بتمن بازمی‌گردد» محصول ۱۹۹۲، دنی دویتو (Danny DeVito) برای نمایش ظاهر عجیب این شرور از اندام مصنوعی بهره برد، جایی که بینی او به شکل یک منقار و دستانش به شکل یک باله درآمدند. مت ریوز (Matt Reeves) گفته این فیلم نسبت به آثار قبلی واقع‌ گرایانه‌تر خواهد بود، بنابراین شاهد ظاهر عجیبی مثل پنگوئن دویتو نخواهیم بود، اما به نظر می‌رسد ظاهر کالین فارل برای حضور در این نقش کمی تغییر کرده است.

بازیگری به نام راب مک‌کلور (Rob McClure) حین دریافت پروتزی که برای نقش او در فیلم دیگری ساخته شده، متوجه شده آن شرکت برای کالین فارل هم اندام مصنوعی ساخته است. البته مک‌کلور نمی‌داند مقدار پروتزهای ساخته شده برای فارل در نقش پنگوئن چقدر است.

طرفداران بتمن در سریال Gotham «گاتهام» شاهد نسخه واقعی‌تری از پنگوئن بودند، که نقش او را رابین تیلور بازی کرد. در این سریال هم شاهد تغییرات فیزیکی زیاد بازیگر برای بازی در این نقش نبودیم، که کاملا با حال و هوای واقعی داستان سریال همخوانی داشت.

منبع: Comicbook

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.