ران گلس در ۷۱ سالگی درگذشت

اخبار بازیگران ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۰۰ ب.ظ

در دنباله‌ی مرگ پیاپی ستارگان هالیوود، تنها چند روز پس از اعلام مرگ فلورانس هندرسون به شما، باید خبر مرگ یک ستاره‌ی دیگر را نیز به شما برسانیم. ستاره‌ی سریال‌های Barney Miller «بارنی میلر» و Firefly «کرم شب تاب» و فیلم Serenity، ران گلس(Ron Glass)، در سن ۷۱ سالگی فوت کرد. ران گلس همینطور در سریال‌ Friends «دوستان»، The Twilight Zone «منطقه گرگ و میش» و agents of S.H.I.E.L.D «ماموران شیلد» بازی کرده است. در ادامه با سینماگیمفا همراه باشید.

هنوز اطلاعاتی از عامل و مکان مرگ ران گلس منتشر نشده است؛ اما مدیر برنامه‌هایش خبر مرگ او را تایید کرده است. بعد از منتشر شدن خبر مرگ گلس تعدادی از همکاران سابقش در تلوزیون به تمجید از او در شبکات اجتماعی پرداختند و اینگونه از او خدافظی کردند.

جاس ویدون (Joss Whedon):

ران بسیار خوش قلب، مهربان، خوش طبع و خندان بود. این‌ها تنها تعدادی از صفات خوب او بودند.

آلن تودیک (Alan Tudyk):

ران گلس یکی از بهترین بازیگرانی بود که با او کار کردم. خنده‌های او به دیگران نفوذ می‌کرد و نسبت به همه مهربان بود.

شان ماهر (Sean Maher):

ران گلس، شناختن تو، کار کردن کنار تو و دوست بودن با تو برای من افتخار است. جای تو همیشه خالی خواهد بود و دلم برایت تنگ خواهد شد.

ران گلس در ایالت ایندیانا به دنبا آمد و در همان جا نیز تحصیلات خود را کامل کرد. او حرفه‌ی خود را با حضور در سریال‌هایی مانند Sanford و Son و All in the Family آغاز کرد. بعد از با بازی در سریال Barney Miller «بارنی میلر» شناخته شده شد.ران گلس برای بازی در سریال Barney Miller «بارنی میلر» نامزد جایزه امی نیز شد.

منبع: screencrush

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید