تصاویر جدیدی از فیلم The New Mutants منتشر شد

3 May 2020 - 16:00

در عکس‌های جدیدی که از فیلم The New Mutants «‌جهش یافته‌های جدید» اسپین‌آف X-Men «مردان ایکس» منتشر شده، شخصیت ایلیانا راسپوتین (با بازی آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy)) و دنیل مون‌استار (با بازی بلو هانت (Blu Hunt)) را می‌بینیم که با خرس شیطانی کابوس‌وار روبرو می‌شوند. در این تصاویر همچنین شاهد اولین نگاه به برزخ و مردان خندان هستیم که یکی از شروران فیلم هستند. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

در اولین تصویر، تیلور جوی را می‌بینیم که در حال وارد شدن به برزخ است، بُعد خاصی که این شخصیت ارتباط قدرتمندی با آن دارد. در دو تصویر بعدی شخصیت خرس شیطانی را می‌بینیم. در کامیک های The New Mutants مارول که توسط کریس کلرمونت و باب مک‌لئود خلق شده، خرس شیطانی رویاهای مون‌استار ملقب به میراژ را تسخیر کرده است. در آخرین تصویر هم شاهد حضور یکی از مردان خندان هستیم که گذشته ایلیانا نقش مهمی در ظاهر شدن این افراد شرور در فیلم دارد.

دنی یکی از پنج جهش‌یافته در کنار ولفس‌بین (با بازی میسی ویلیامز (Maisie Williams))، سان‌اسپات (با بازی هنری زاگا (Henry Zaga))، کنون‌بال (با بازی چارلی هیتون (Charlie Heaton)) و ایلیانا ملقب به مجیک است که با قدرت‌های تازه کشف‌شده خود دست و پنجه نرم می‌کنند، آن هم در حالی که در یک ساختمان مخفی نگهداری می‌شوند، جایی که تحت نظر دکتر سیسیلیا ریس (با بازی آلیس براگا (Alice Braga)) قرار دارند.

هنوز تاریخ اکران دقیقی برای The New Mutants مشخص نشده است.

 

منبع: Comicbook

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.