پیوستن جان برنثال و کیتلین دیور به سریال آنتولوژی ساخته بی.جی. نواک

7 May 2020 - 14:30

شبکه FX سفارش ساخت یک سریال آنتولوژی را به بی.جی. نواک (B.J. Novak) داده که در آن شاهد گروه بازیگران جذابی هستیم. این سریال بدون نام با استفاده از وقایع کنونی، داستان‌هایی درباره دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم را روایت خواهد کرد. در ادامه خبر با سینمافارس همراه باشید.

هر اپیزود شامل گروه بازیگران متفاوتی است و نواک تاکنون دو قسمت از این سریال را ساخته است. در اپیزود اول لوکاس هجز (Lucas Hedges)، کیتلین دیور (Kaitlyn Dever)، اوشی جکسون جونیور (O’Shea Jackson Jr)، جورج والاس (George Wallace) و اد اسنر (Ed Asner) حضور دارند، در حالی که در اپیزود دوم شاهد حضور جان برنثال (Jon Bernthal)، بوید هالبروک (Boyd Holbrook)، ایمی لندکر (Amy Landecker) و بو بریجز (Beau Bridges) خواهیم بود.

نواک در حال تجربه اولین کارگردانی سینمایی خودش با فیلم مهیج Vengeance «انتقام» محصول بلوم‌هاوس است. او فیلمنامه این فیلم را نوشته و همراه با اشتون کوچر (Ashton Kutcher)، ایسا ری (Issa Rae) و هالبروک در آن بازی می‌کند. او جدیدترین بازیگر سریال The Office «اداره» پس از جان کرازینسکی (John Krasinski) و میندی کالینگ (Mindy Kaling) است که روی صندلی کارگردانی می‌نشیند.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.