The Walking Dead به کمترین تعداد بیننده در چهار سال اخیر رسیده‌است

اخبار سریال ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۰۰ ب.ظ

تعداد انگشت‌شماری سریال از شبکه‌های کابلی در حال پخش هستند که آمار بینندگانشان نزدیک به The Walking Dead باشد. سریالی که کارش را در سال ۲۰۱۰ با تعدادی بسیار بالایی از بینندگان آغاز کرد و از همان زمان تبدیل به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های دنیا شد. با توجه به سابقه درخشان در رکورد بیشترین تعداد بیننده، به نظر می‌رسید این سریال مشهور بتواند روند موقفیت خودش را فصل به فصل ادامه دهد. با سینماگیمفا همراه باشید.

این روند حتی در قسمت افتتاحیه فصل هفتم نیز دیده می‌شد که قرار بود به مهم‌ترین کلیف‌هنگر باقی‌مانده از فصل قبل پاسخ دهد که بالاخره کدام شخصیت دیدار حق را لبیک می‌گوید!! اپیزود افتتاحیه فصل هفتم به دومین اپیزود پربیننده مردگان متحرک تبدیل شد اما داستان بعد از آن بسیار متفاوت ظاهر شد به طوری که واکینگ دد هر هفته بینندگان خود را از دست داد و روند نزولی پیش گرفت.

به گزارش تی‌وی لاین، اپیزود هفته قبل این سریال با نام «قسم» کمترین تعداد بیننده را در چهار سال اخیر داشته‌است؛ آن هم با حدود یازده میلیون بیننده. این ارقام شاید به ظاهر پایین نباشد اما یادمان باشد که داریم از پربیننده‌ترین سریال دنیا حرف می‌زنیم؛ سریالی که همین اپیزود افتتاحیه فصل اخیرش هفده میلیون بیننده داشته‌است.

به هر حال واکینگ دد قبلا هم این کاهش بیننده را تجربه کرده و توانسته‌است بر آن مشکل غلبه کند اما شاید نگرانی اصلی این باشد که این بار تهیه‌کنندگان سریال نتوانند موفق بشوند.

اپیزود بعدی مردگان متحرک قرار است یکشنبه از شبکه AMC پخش شود.

منبع: ScreenRant

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید