سریال کمدی Breeders برای فصل دوم تمدید شد

19 May 2020 - 23:30

فصل دوم Breeders (مربی ها)، که مارتین فریمن (Martin Freeman)، کریس آدیسون (Chris Addison)، و سیمون بلکول (Simon Blackwell) از خالقان آن هستند، در کمپانی FX و Sky ساخته می‌شود. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

در این کمدی خانوادگی (والدین-محور)، فریمن و دیسی هگرد (Daisy Haggard) در نقش پدر و مادر این قصه بازی می‌کنند، که در تلاشند تا از دو کودک کوچک خود یعنی لوک-با بازی جورج ویکمن (George Wakeman)- و آوا- با بازی جیدا ایلس (Jayda Eyles)- مراقبت کنند.

فصل اول این سریال، که هم‌چنین مایکل مک‌کین (Michael McKean) به عنوان پدر الی در آن حضور داشت، با همکاری کمپانی Avalon Television و FX Productions تهیه و تولید شد.

فصل اول این سریال در تاریخ ۲ام مارس از شبکه FX اکران شد و روز پس از آن قسمت‌های بعدی‌اش از شبکه Hulu به نمایش درآمد. بلکول علاوه بر این‌که شورانر پروژه است، در کنار آدیسون، فریمن، ریچارد آلن-تورنر (Richard Allen-Turner)، راب آسلت (Rob Aslett)، دیوید مارتین (David Martin)، جان تودی (Jon Thoday)، توبی ولچ (Toby Welch)، و مایکل ویگز (Michael Wiggs) از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال نیز می‌باشد. بن پالمر (Ben Palmer) نیز تهیه‌کننده اجرایی دیگر این پروژه می‌باشد.

آدیسون، که قبلا در کمدی The Thick of It (غلظت آن) از شبکه BBC و بر اساس فیلم‌نامه‌ای نوشته بلکول، بازی کرده بود؛ و قسمت‌هایی از سریال Veep (ویپ) را نیز کارگردانی کرده بود، ماه پیش در مصاحبه با سایت خبری ددلاین (Deadline) گفت که تیم کاری ما بسیار خوشحال شدند از این‌که مردم فصل اول سریال را در طول این بیماری همه‌گیر تماشا کردند.

او گفت:

من همواره نگران بودم که مردم آن‌قدر حالشان از وضعیت پیش آمده در خانه‌هایشان بد باشد که شاید دیگر دلشان نخواهد آن را تماشا کنند اما خدا را شکر مردم به تماشای آن روی آوردند. یکی از بازخوردهای مهم این است که مردم با تماشای آن تسکین می‌یابند.

آدیسون درباره فصل دوم سریال گفت:

ما قطعاً هیجان‌زده هستیم از این‌که FX و Sky تصمیم گرفته‌اند که به ما اجازه دهند تا با نمایش فصل دیگری از آسیب‌های تربیتی، پاول و الی را کمی بیشتر آزار دهیم. و این کاملا به این دلیل است که ما چیزهای بیشتری داریم که درباره قصه‌مان بگوییم، قصه‌ای که برای بیانش هیجان بسیاری داریم، و نه فقط به این دلیل که این قصه اساساً یک معالجه مجانی برای ما باشد. من صراحتا آن را انکار می‌کنم.

نیک گراد (Nick Grad) از طرف کمپانی FX Entertainment گفت:

ما نسبت به هر دستاوردی که تیم خلاق و بااستعداد سریال Breeders در فصل اول دریافت کرده است، مفتخر هستیم و مشتاقانه منتظر هستیم ببینیم که کجای فصل دوم دوباره به این موفقیت نائل می‌شوند. سریال Breeders واقعا سرشار از طنین تشویق بینندگانش شده است، بینندگانی که رویکرد صادقانه و شوخ‌طبعانه سریال نسبت به چالش‌های تربیت مدرن را تقدیر کرده‌اند.

فریمن گفت:

ما با شادی و هیجان فصل دیگری از Breeders را شروع کرده‌ایم. من فکر می‌کنم که فصل بعدی حتی بهتر هم خواهد بود. همکاری با چنین تیمی بسیار خوشایند است… ما شما را به زودی خواهیم دید. خوب، البته نه خیلی زود. اما راستش یک روزی از همین روزها.

بلکول افزود:

ساختن فصل اول Breeders هیجان‌انگیز بود- کمپانی FX و Sky، و تیم تولید و بازیگران درجه یک ما دست به دست هم دادند و تجربه خلاقانه فوق‌العاده‌ای را رقم زدند. بنابراین توانایی بررسی کشمکش‌های بیشتر پدر و مادرها در فصل دوم مثل خامه کشی بر روی کیکی است که با دقت تمام وارسی اش کرده‌ایم تا بتوانیم کوچکترین اثری از بادام‌زمینی را در آن پیدا کنیم.

منبع: Deadline

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.