نسخه اسنایدر کات سال ۲۰۲۱ از HBO Max پخش می‌شود

21 May 2020 - 00:01

نسخه اسنایدر کات فیلم Justice League (لیگ عدالت) سال ۲۰۱۷، سرانجام از سرویس استریم HBO Max پخش خواهد شد. زک اسنایدر (Zack Snyder) این خبر را امروز در پایان Vero Watch Party برای فیلم سوپرمن ۲۰۱۳، به همراه همسرش، دبورا اسنایدر (Deborah Snyder) و هنری کویل (Henry Cvill) اعلام کرد. در ادامه خبر با سینما فارس همراه باشید.

این فیلم درباره تیمی از ابرقهرمانان دی‌سی؛ بتمن، سوپرمن، واندرومن، آکوامن، فلش و سایبورگ است که مدت‌ها امید می‌رفت نقطه اوج انتقام‌جویان برای وارنر بروز دی‌سی باشد اما این فیلم از هر دو منظر اقتصادی (لیگ عدالت کمتر از بتمن در برابر سوپرمن فروخت؛ ۶۵۷.۹ میلیون دلار در مقابل فروش ۸۷۳.۶ میلیون دلاری BvS) و مخاطب ناامید کننده بود. اسنایدر باید بدلیل تراژدی خانوادگی اش، از پروژه کناره گیری کرد و جاس ودون (Joss Whedon) وارد کار شد و جایگزین او گردید و مجددا فیلم را کارگردانی کرد.

گزارشات حاکی از این است که اسنایدر کات تاریک تر و بهتر از وقتی است که پروژه را ترک کرد. طرفداران همانند ستارگان فیلم، بن افلک (Ben Affleck) و گل گدوت (Gal Gadot) نوامبر گذشته #ReleaseTheSnyderCut را شروع کردند و در روزهای اخیر این هشتگ با پیوستن آکوامن، جیسون موموآ (Jason Momoa)، و هشتگ Release the F***king Snyder Cut به اوج خود رسیده است.

شنیده‌ها حاکی از این است که این کارگردان در حال تدوین کار است و می‌خواهد ۲۰۲۱ آن را از این سرویس استریم بصورت فیلمی ۴ ساعته یا مینی سریالی ۶ قسمتی پخش کند.

برادران وارنر فعلا Wonder Woman 1984 ساخته پتی جنکینز (Patty Jenkins) را برای ۱۴ اوت در برنامه خود دارد. فیلم‌های دی‌سی برادران وارنر، جدا از سه گانه شوالیه تاریکی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) که بیش از ۵.۱ میلیارد دلار فروش جهانی داشته، BvS, Justice League. Man of Steel, Wonder Woman, Aquaman, Suicide Squad و Birds of Prey بوده‌اند.

منبع: ددلاین

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.